Vai LINGITAI steidzīgi nav vajadzīga psihologa palīdzība?

Iespējams, ka šovs „OKartes skatuve 2” pilnībā sabojājis jaunās censones un skolnieces Lingitas Linas Bopulu psihi. Meitene droši pozē žurnālam Playboy un rudenī dosies uz Filipīnām, lai tur piedalītos skaistāko Playboy modeļu konkursā. Tas nebūtu nekas, ja parasts raksts par kleitām viņu nebūtu padarījis gluži vai "traku".

Vai LINGITAI steidzīgi nav vajadzīga psihologa palīdzība?
Komentāri[369] 21.05.2012 22:20

Pirms kāda laika visa Latvija piedzīvoja brīdi, kad Lingita Lina Bopulu publiski mācīja dzīvot šova Latvijas princese dalībnieci Sanitu Kubliņu.

Tagad viņa vērsusies pret vipi.tv un mūsu lasītājiem. Tiešām nebijām lietas kursā, ka mums visi raksti jāsaskaņo ar cienījamo mākslinieci.

Paudīšu savu sašutumu par Vipi.lv rīcību.

Dienu pirms centralizētā angļu valodas eksāmena uzrakstīt kaut kādu stulbu rakstu par mani, par to, kas man bijis mugurā pirms 1,5 nedēļas? Kāda tam nepieciešamība? Visīpaši zinot, ka esmu ļoti emocionāls cilvēks, un tas mani noteikti izsitīs no sliedēm. Es zināju, ka nespēšu koncentrēties eksāmeniem, ja notiks kaut kas negatīvs, tāpēc spec.negāju šīs dienas draugiem.lv, jo nereti man kāds atraksta negatīvu vēstuli, bet internetā es biju, jo pildīju dažādus angļu valodas gramatikas uzdevumus ārzemju mājas lapās.Intereses pēc iegāju dzeltenās preses protālos, jo gribēju zināt, kas notiek, biju pārliecināta,ka par mani tik un tā nekas nebūs, jo neesmu nekur rādījusies, un neviens man nav zvanījis,lai intervētu, bet ieejot vipi.tv es biju nepatīkami pārsteigta.

Lai gan es biju šovā 2 mēnešus, un vēl pēc tam slimoju, mans mērķis ir nolikt eksāmenus pēc iespējas labāk un tikt budžetā,jo man ir svarīga izglītība, bet, kā gan , lai es to izdaru, ja šāds raksts mani tik ļoti iespaido, ka es sēžu gultā un asaras birst??? Varbūt vipi.tv šis bezmaksas raksts cels kaut kādu popularitāti portālam, un iespējams ienesīs ienākumus, dažu santīmu apmērā. Bet ko teikt man, ja es tik ļoti pārdzīvoju, ka vairāk nespēju koncentrēties uz mācībām, iespējams rīt būs grūti sakoncentrēties, un nolikt labi eksāmenu, tas var iespaidot manu turpmāko dzīvi. Varbūt kādreiz padomāsim, kā jutīsies otrs, nevis domāsim tikai par sevi un saviem ienākumiem?

Vēl viena lieta, kas mani satrauc. Internetā komentārus nelasu, bet vipi.tv savā twitter kontā , nereti iekopē kādu komentāru, un norādi uz rakstu. Kāds (noteikti no skolas) bija uzrakstījis, ka es mēģinu izbēgt no eksāmeniem kaut kādu psiholoģisku apstākļu dēļ. Man ļoti žēl, ka cilvēkiem ir problēmas ar atmiņu, un ir aizmirsuši to, ka pirmajā semestrī biju veselas 4 reizes slimnīcā, un man bieži paliek slikti arī tagad,visīpaši, ja satraucos. Lai gan man ir ārsta zīme par to, ka es varu nelikt eksāmenus, es tik un tā tos kārtošu, jo man ir ļoti svarīga sava nākotne, kā arī izglītība. Zīme man ir tāpēc, ja man gadījumā paliek slikti pirms eksāmena, lai nebūtu liekas problēmas, un vajadzības gadījumā,lai varu eksāmenu nokārtot tajā laikā, kad kārto skolēni, kuriem centrālizētā eksāmena laikā bijušas veselības problēmas.

Es ceru, ka neskatoties uz visu, man izdosies rīt labi uzrakstīt valsts pārbaudes darbu, kā arī sasniegt savu mērķi- studēt budžetā. Tagad jācenšas nesatraukties, mierīgi pagulēt, un domāt gaišas domas par rītdienu.

---

P.S. Jautājums? Kāpēc šis emocionālais un jūtīgais tips līda publiskajā telpā? Kur skatījās Lingitas mamma, kura nepārtraukti bombardē ar vēstulēm, kurās pauž sašutumu par presē rakstīto? Un galu galā, atslēdziet un aizliedziet Lingitai eksāmenu laikā lietot internetu. Arī mums rūp viņas nestabilais emocionālais stāvoklis. Kāpēc visās problēmās vainot visu Latviju?

Mēs un mūsu lasītāji nav vainīgi pie tā, ka Lingita izvēlējās piedalīties šovā "OKartes skatuve 2". Tā nav mūsu vaina, ka ar šova dalībniekiem nestrādā psihologi. Iespējams, ka psihologs būtu nepieciešams jau šova atlasē. Un galu galā, kur skatās Lingitas skolotāji? Kāpēc nav vērsušies savlaicīgi pie mātes, lai paskaidrotu, ka dalība šādā šovā Lingitai būs ļoti traumējoša?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [369] ››
Sheikh Hussein 20.12.2022 23:57
Black Magic Dark Spell Removal and Protection Expert - The Most Powerful Native Traditional Psychic Herbalist Healer, Voodoo Witchcraft Master and Magic Spell Caster Call/WhatsApp/Viber/Telegram ☎+27765274256

Negative Energy and Evil Spirit Cleansing Rituals The bad luck cleansing ritual spells are meant for those looking for a solution to reveal bad hex from their families, homes, houses, businesses, careers, relationships and marriages. When we cast the cleansing rituals from your life we shall have to first to go through the psychic reading medium. Black Magic Curse Removal Expert in, Black Magic Protection, Breaking and Reversing of Black Magic Spell Curses. Call ☎ +27765274256

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss