Latvijas pirmās "Pelnrušķītes" draugs apstiprina piekaušanas faktu

Pēc »VZ« pagājušās nedēļas publikācijas par LNT šovā «Pelnrušķīte» uzvaru guvušās Kristīnes Teilānes bēdu stāstu, tas ir, kā viņu izmantojis mīļotais vīrietis, atsaucās arī pats šis mīļotais vīrietis – Kaspars vēlējās norādīt, ka daudzas detaļas no «pelnrušķītes» stāstītā, maigi izsakoties, ne pārāk atbilst patiesībai.

Latvijas pirmās "Pelnrušķītes" draugs apstiprina piekaušanas faktu
Komentāri[115] 02.05.2012 09:24

Kā seriālā

Jāatgādina, ka pirms šova «Pelnrušķīte» fināla tā nākamā uzvarētāja Kristīne Teilāne prātoja, ja uzvarēs, tad vinnētos 5000 eiro izmantos, lai kopā ar draugu Kasparu aizceļotu uz Kubu. «Mani plāni ir mainījušies: varbūt es braukšu kopā ar mammu, varbūt braukšu citur, varbūt nekur nebraukšu, bet uz mana rēķina viņš uz Kubu nebrauks!» jau pēc tam »VZ« apņēmīgi teica Kristīne. Izrādās, nākamās dienas rītā viņai izcēlies konflikts ar sava drauga draudzeni Sandiju. Pēc vienas versijas, Kristīne devusies pie viņas puiša Kaspara bērna mātes, mēģinājusi izsist logus, ielauzusies mājā, nodarījusi miesas bojājumus un sasitusi mobilo telefonu, pēc otras (Kristīnes) versijas, uz drauga mobilo telefonu atsūtītas meiteni aizvainojošas īsziņas, tāpēc viņa devusies pie Sandijas (kuras adresi iedevis Kaspars), pa logu komunicējusi ar šo meiteni, bet viss pārējais esot oponentes izdomājums. Pikantākais – Kaspars pēdējos trīs gadus bijis kopā gan ar Kristīni, gan ar Sandiju, turklāt mitinājies pie bijušās sievas, ar ko pat esot gulējis vienā gultā.

Pelnrušķīte Terminators

Šonedēļ ar »VZ« sazinājās Kaspars, lai paustu savu versiju par notikušo. Pirmais, ko viņš vēlējās uzsvērt, ka nav ne Kristīnes, ne Sandijas pusē, taču... «Pēc Kristīnes teiktā sanāk, ka esmu visu laiku parazitējis uz viņas rēķina un nabadzīti gribējis izmantot sakarā arī ar Kubas braucienu. Šeit meitene mēģina vienkārši sagrozīt faktus un apmelot, jo šajā situācijā ir izdevīgi tā atriebties par to, ka esmu saglabājis draudzīgas attiecības ar Sandiju,» »VZ« pastāstīja Kaspars. «Man viņas nauda [par uzvaru šovā pienācās 5000 eiro] nav vajadzīga, uz Kubu varu doties, kad vien to gribēšu, un pats par savu naudu. Kaut kāds sviests un ne tikai – sanāk, ka esmu sapinies ar bērnudārzu...»

Kaspars norāda, ka sakarā ar kautiņu ir ekspertu slēdzieni par Sandijai nodarītajiem miesas bojājumiem, tostarp smadzeņu satricinājumu vieglā formā. «Viņas rīcība nav normāla, varēja taču tikai aprunāties! Ar Kristīni tikos, kad vēl nebiju oficiāli izšķīries. Dzīvojām par manu naudu, morāli un fiziski ar sievu bijām šķīrušies jau kādus gadus astoņus. Meitene īsti nezina, ko grib: viņai nekas nav labi, dzīvo mūžīgā depresijā. Ar citiem draugiem arī viņai attiecības ir beigušās bēdīgi – vienam ar šķērēm esot caurdūrusi roku, citam ar kurpes papēdi vaigu. Par Sandiju: man ar viņu ir tīri cilvēcīgi draudzīgas attiecības, kāpēc tā nevarētu būt?! Bet Kristīne ir ļoti nepamatoti greizsirdīga uz visu, tāpēc arī tika turēts noslēpumā tas, ka Sandija kādā grūtā brīdī vienkārši piezvana. Žēl, ka šādi jāmazgā netīrā veļa, bet... Taču vienalga – novēlu Kristīnei izturību visā šajā murgainajā notikumā,» teic Kaspars.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [115] ››
vitiigaa Sandija 05.05.2012 10:54
tāpēc arī tika turēts noslēpumā tas, ka Sandija kādā grūtā brīdī vienkārši piezvana. sANDIJ, JA TU MANAM VĪRAM PA KLUSO GRŪTĀ BRĪDĪ ZVANIITU -ES TEV VILTĪGAJAI AITAI ARĪ SADOTU KĀRTĪGI :) -ES PAZIISTU TAADAS SIEVIETES PIELIIDEEJAS ,KAS PA KLUSO IT KĀ GRŪTĀ BRĪDĪ ZVANA CITU SIEVIESHU DRAUGIEM- VILTIIGAA AITA ir taa Sandija- zinu taadas- ""pa kluso"" ""grūtā brīdī"" ""paguleejaam vienaa gultaa jo nebija otras gultas"" -viltniece

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss