"Pelnrušķīte" Lepnāne un Krištopans ir pāris?

Par pāri kļuvuši LNT šova "Pelnrušķīte" dalībniece Kristīne Lepnāne (20) un ekspremjera Viļa Krištopana jaunākais dēls Kristaps (28) - tāda informācija nonākusi PDz rīcībā.

"Pelnrušķīte" Lepnāne un Krištopans ir pāris?
Komentāri[45] 20.03.2012 10:40

Nesen abi esot sākuši dzīvot kopā kādā Vecrīgas dzīvoklī.

Kristīne Lepnāne ir Banku augstskolas studente, bet bijušā premjera miljonāra Viļa Krištopana un uzņēmējas Aijas Krištopanes dēls Kristaps nodarbojas nekustamā īpašuma biznesa jomā.

Zinātāji stāsta, ka Kristīne jau ir iepazīstināta arī ar pārējo Krištopanu saimi.

Kā PDz apgalvoja Kristapa mamma un vienlaikus arī kolēģe Aija Krištopane, viņas dēls un Kristīne esot pazīstami jau kopš bērnības.

Meitenes vecāki kopā ar Krištopanu ģimeni ir aktīvi golfa spēlētāji, un Kristīne allaž bijusi viņu kompānijā.

Aija atklāja, ka tagad abi jaunieši kopā bieži izklaidējas Kristapa brālim Kasparam piederošajā restorānā, bet to, ka viņiem būtu īpašākas attiecības, apgalvot neņēmās.

Taču nesen PDz rīcībā nonāca informācija, ka Kristaps un Kristīne uzsākuši kopdzīvi. Kristaps ne reizi nav publiski stāstījis par savu privāto dzīvi, un arī Kristīne PDz telefonsarunā sacīja:"Nekādu komentāru nebūs."

Pirms gada Kristaps izšķīrās no sievas Santas, un nu viņus saista vien rūpes par abu dēlu Kristapu junioru. Bijusī sieva dzīvo ASV, kur studē Maiami Universitātē.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [45] ››
yo 30.03.2012 17:05
Kārtīgs lagaļu pāris

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss