VALTERS un Kalnkaziņa atkal šķīrušies (FOTO)

Valters Fridenbergs un pašvaldības aģentūras "Rīgas dārzi un parki" direktora Agņa Kalnkaziņa meita Santa Kalnkaziņa-Sudnika pirmoreiz šķīrās 2010. gada izskaņā.

VALTERS un Kalnkaziņa atkal šķīrušies (FOTO)
Komentāri[20] 15.02.2012 11:08

Valtera Fridenberga un Santas Kalnkaziņas-Sudnikas pirmā šķiršanās notika pēc pusgadu ilgas draudzības.

"Mēs vairs neesam kopā. Punktu attiecībām pieliku es," 2010. gada novembrī PDz sacīja Santa.

"Ar mani tā notiek - ja nejūtos saskaņā ar sevi, saprotu, ka dzīvē kaut kas jāmaina. Ar Valteru viss notika pārāk ātri. Vai dzīvojam kopā? Nē, to nevar nosaukt par kopdzīvi. Valters šad un tad palika pie manis, jo man ar mazu bērniņu braukāt pie viņa būtu bijis sarežģīti. Par Valteru varu teikt tikai to labāko. Kā cilvēks viņš ir ļoti labs. Diemžēl mēs abi bieži nerunājam vienā valodā. Man patīk priecāties par dabu, par pavisam vienkāršām lietām. Valters to nesaprot. Turklāt pienāca brīdis, kad sapratu, ka attiecības nav tas, ko tagad gribu..."

2011. gada februārī abi kopā apmeklēja festivālu "Fosforfest. Tas nav dzintars". Toreiz Valters teica, ka abi esot tikai labi draugi.

Pirms pāris mēnešiem abi sapratuši, ka nav viens otram radīti un pašķīrušies. Jautājums, uz cik ilgu laiku šoreiz?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
azzals. 17.02.2012 12:14
Teikšu kā ir, Valters navnekas spīdošs, manā uztverē, bet nu tā meitene... ne tikai izskatā ir šaumu kalngals, bet arī uzvedībā, pat esot ar Valteru laida pa klubiem ar citiem, un laida būtu tiešā vārdā saistīts ar maucību.. ;)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss