Marta RITOVA divkose, bet šovu pamet Anete Volmane

Šovakar Okartes skatuvē notika lielais izbalsošanas vakars. Uz izbalsošanas strīpas sēdēja Anete Volmane, Madara Grēgera un Lingita, Skatītāji lēma, ka šovu pamet spulgacīte Anete Volmane.

Marta RITOVA divkose, bet šovu pamet Anete Volmane
Komentāri[166] 11.02.2012 22:08

„Trīs lietas labas lietas. Iespējams, ka būs kādas izmaiņas,” teica Anete, kura uz izbalsošanas krēsla sēdās jau trešo reizi. „Nebija piemērota dziesma, pietrūka atbalstītāju,” par Anetes priekšnesumu sacīja Sabīne Berezina.

 

Pirmoreiz uz izbalsošanas krēsla sēdās Madry, kura piektdienas koncertā ieņēma pēdējo vietu. „Es domāju, ka šonedēļ vaina bija dziesmā. Uztraukums ņēma virsroku. Vairāk domāju par kustībām, nevis dziedāšanu,” tā Madara.

 

„Abām meitenēm vaina bija dziesmās,” sacīja Marta Ritova.

 

No iekšējā balsojuma šova gaišmatēm pievienojās Lingita Lina Bopulu. „Priekšnesums nebija spēcīgs. Vokāls, kā jau ierasti ... žēl,” sacīja Antra.

 

 

Kārtējo pārsteigumu šovakar sagādāja Marta Ritova, kura Lingitai pārmeta, ka viņa atļaujas atbildēt un kritizēt žūriju. Vai tiešām Marta jau paspējusi aizmirst pirmo sezonu, kad grupas „Zvaigžņu zagļi” sastāvā vairākkārt nepiekrita žūrijas viedoklim un sacīja, ka tas ir viņu subjektīvais viedoklis.

 

Šovā ieradās Toms (20) no Kurzemes, proti, Vaiņodes. „Priecājos, ka man tika dota šāda iespēja,” sacīja jaunais šova dalībnieks.

 

Šovakar nobalsoja 8168 skatītāji.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [166] ››
dina 18.02.2012 21:14
ui, Marta Ritova tiešām ir divkose - atceros kopš sema to ievēroju, ka runā par mūziku ka viņi atšķirās ar savu Pozitīvo mūziku :D, bet neko no pašas pozitīvu neesmu dzirdējusi. Tikai kaukšana. Fakts - 04:40 minūtē, šajā video - http://www.youtube.com/watch?v=eRyHKpHDyTM

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss