Sandis Ozoliņš rudenī Lieckalniņu esot izmetis no mājām

Runas par hokejista Sanda Ozoliņa (39) un bijušās TV dīvas Annas Lieckalniņas (28) attiecībām nerimstas. "Aizvadītā gada rudenī Ozoliņš Lieckalniņu izmeta no mājām," raksta informācijas avots.

Sandis Ozoliņš rudenī Lieckalniņu esot izmetis no mājām
Komentāri[114] 25.01.2012 11:20

Hokeja zvaigzne Sandis Ozoliņš un viņa mīļotā sieviete bijusī TV dīva Anna Lieckalniņa no ekskluzīvās savrupmājas Jūrmalā pārcēlušies uz dārgu dzīvokli Rīgas centrā.

Lieckalniņa arī atklāj, ka plāno jau šovasar atgriezties TV. "Pasaule šobrīd griežas tik ātri, ka dažreiz mēs nezinām, kas būt rīt. Tāpēc to, kas notiks pēc mēneša, prognozēt ir vēl daudz grūtāk," sarunā ar PDz atzīst Anna Lieckalniņa.

Tikmēr turpina klīst leģendas par Annas un Sanda attiecībām.

Aizvadītā gada jūnijā VIPi saņēma vēstuli, kurā apgalvots:""Vēlējos Jūs informēt, ka Lielā Mīlestība starp Annu Lieckalniņu un Sandi Ozoliņu ir beigusies vai arī iesaldēta. Sandis vairs nesarunājas ar Annu, esot agresīvs un dusmīgs. Iemesls nav saprotams pat pašai Annai, bet viss sācis iet greizi pēc atgriešanās no ASV, kur abi pabija vairākas nedēļas. Tiek paniski apzvanīti draugi (no Annas puses) un protams, ka pietiekami daudzi cilvēki par to jau ir informēti. Tātad tikai laika jautājums. Lai Jums veicas darbā! "

Arī šogad pretrunīgi vērtētā pāra labvēļi nesnauž:"Ozoliņš rudenī izmeta Lieckalniņu no mājas ar visām panckām. Atņēma automašīnu, arī naudu vairs nedeva. Kādu laiku viņa dzīvoja pie vecākiem. Pēc kāda laika sāka pielabināties, proti, prasīties atpakaļ... Sandis viņu paņēma atpakaļ," raksta kāds anonīms VIPi lasītājs.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [114] ››
elcis 16.02.2012 05:45
nabaga skaistaa Anna, LV janjem kaut kadi sagrabejushi luzeri, kamer tur, ara (:)), tadam superskaistam, ambiciozam un lieliskam, pienakas VISS just by definition, un ne jau kaut kadi pastalnieki nikulji! Anna - skaista, iznesiga + zin savu cenu, bet juuuuuuuuuus????? :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss