SKRASTIŅA brālis atklāj, ka Kārlis juties vientuļš

Ekskluzīvi interviju ar traģiski bojāgājušā hokejista Kārļa Skrastiņa vecāko brāli Ati Skrastiņu (46) šonedēļ publicējis žurnāls "Kas Jauns".

SKRASTIŅA brālis atklāj, ka Kārlis juties vientuļš
Komentāri[233] 21.12.2011 10:16

Divus mēnešus pēc aviokatastrofā bojāgājušā Kārļa Skrastiņa guldīšanas zemes klēpī Atis neslēpj, ka Kārlim pēdējos gados visvairāk pietrūcis tieši māju sajūtas, jo brāļa ģimenes dzīvē kaut kas nav bijis īsti kārtībā.

Lai arī Kārlis par to nekad nerunāja, nevarēja nepamanīt, ka attiecības ar sievu Zani nebija tik idilliskas, kā tas reklamēts.

Atis Skrastiņš

Atis teic:"Kārlis bija stiprs, bet bija viena lieta, ko viņš vēl nemācēja, - lūgt palīdzību tad, kad viņam tas visvairāk bija vajadzīgs. Viņš spēja palīdzēt citiem, bet nebija neviena, kas spētu palīdzēt viņam."

Atis uzsver, ka tieši šovasar viņam visvairāk šķitis, ka Kārlim nepieciešams atbalsts.

"Pēdējo reizi ar viņu tikāmies, kad īsi pirms liktenīgā lidojuma Jaroslavļas komanda piedalījās turnīrā Rīgā. Tajā nedēļā Kārlis lielāko tiesu dzīvoja pie manis. Un man šķita, ka viņš izskatījās ļoti vientuļš. To arī mana sieva pamanīja. Pazīstot Kārli, sapratu, ka viņam dzīvē kaut kas ļoti kremt. Ar sirdi jutu, ka viņam sāp," teic Kārļa brālis, piebilstot, ka Kārļa sieva Zane ar bērniem tagad dzīvo ASV.

"Diemžēl attiecības ar viņu mūsu ģimenei ir smagas, ar Kārļa mammu Zane vispār nerunā. Arī tas ir skumji..."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [233] ››
ina 27.12.2011 17:26
un pats vainīgs, ja gribēja sev modeli blakus kuru par visu vairāk interesē brenda drēbes, nu tad neceri ka tāda pēctam kad tā nauda vairs nebūs, joprojām gādās un rūpēsies par ģimeni.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss