Kas kopīgs Baibai Sipeniecei-Gavarei ar Nikiju Hiltoni un Penelopi Krusu? (FOTO)

Rīgā atvērts pirmais un Baltijā vienīgais Vācijas dzīvesstila zīmola THOMAS SABO juvelierizstrādājumu salons spilgtām personībām. Prezentācijas pasākumā uzstājās arī šova "OKartes skatuve" dalībnieki - Košā un grupa "nu un".

Kas kopīgs Baibai Sipeniecei-Gavarei ar Nikiju Hiltoni un Penelopi Krusu? (FOTO)
Komentāri[6] Bilžu galerija[20] 13.12.2011 08:00

Pašreiz THOMAS SABO ir viena no desmit vadošajām juvelierizstrādājumu kompānijām pasaulē, radot atraktīva dizaina un augstas kvalitātes sudraba rotaslietas, kas laika gaitā kļuvušas par dzīvesstila elementiem gan sievietēm, gan vīriešiem visā pasaulē.

Ekskluzīvās tiesības pārstāvēt Vācijas zīmolu THOMAS SABO Baltijas valstīs, atverot franšīzes salonu, ieguvis Latvijas uzņēmums „Streiča”, kas kā ģimenes uzņēmums 1992. gadā kļuvis par pirmo vietējo uzņēmumu Latvijā ar specializāciju augstvērtīgu juvelierizstrādājumu zīmolu tirdzniecībā un to tīkla izveidē.

Uzņēmuma „Streiča” valdes locekle un zīmola THOMAS SABO oficiālā partnere Baltijā uzņēmēja Anita Streiča: „Ņemot vērā gandrīz divdesmit gadu pieredzi juvelierizstrādājumu nozarē Baltijas tirgū, pašlaik no multizīmolu saloniem mērķtiecīgi ejam uz salonu izveidi tiem rotaslietu zīmoliem, kas laika gaitā sevi pierādījuši kā mūsu klientam simpātiski un Baltijā iecienīti. Pavasarī atvērām Latvijā pirmo trīs krājkolekciju zīmolu salonu, savukārt tagad ir  pienācis brīdis pirmā monozīmola salona atvēršanai. Ar Vācijas zīmolu THOMAS SABO sadarbību uzsākām aptuveni pirms desmit gadiem, tādējādi laika gaitā pierādot sevi kā uzticamu biznesa partneri un atklājot Baltijas tirgu kā ģeogrāfiski izdevīgu vietu dizainisku sudraba rotaslietu saloniem. Tā esam veiksmīgi ieguvuši iespēju ekskluzīvi pārstāvēt zīmolu Baltijā, atverot pirmo un pagaidām vienīgo THOMAS SABO salonu Baltijā.”

Košā uz skatuve kāpa satriecošā kleitā

Zīmolu THOMAS SABO 1984. gadā Vācijā, Bavārijas apvidū izveidojis juvelieizstrādājumu entuziasts vācietis Tomass Sābo, nosaucot kompāniju savā vārdā. Sākotnēji tapa rotaslietas, kam pēcāk sekoja pulksteņu un aksesuāru līnijas dažāda vecuma, dzīvesveida un profesiju jauniešiem, dāmām un kungiem, par mērķauditoriju uzskatot par sevi pārliecinātas personības, kas uzdrošinās paust savu individualitāti, izvēloties drosmīga dizaina sudraba rotas no augstvērtīgiem materiāliem.

Dzīvesstila zīmolu THOMAS SABO ar trīs produktu līnijām „THOMAS SABO Sterling Silver”, „THOMAS SABO Charm Club” un „THOMAS SABO Watches” raksturo funkcionalitāte, detaļu daudzveidība, izpratne par materiāliem, kā arī ērtums lietošanā kā ikdienā, tā svētkos. Turklāt THOMAS SABO ir krājkolekciju zīmols, kas ļauj kombinēt rotaslietas un papildināt tās ar aizvien jauniem elementiem no kolekcijas uz kolekciju, nezaudējot dizaina būtību un zīmola idejas par izteiksmīgu personības pieteikumu. 

THOMAS SABO rotaslietas, aksesuārus un pulksteņus izvēlas personības, kas sevi pierādījušas gan sportā, gan kino, gan mūzikā, gan dzīves svinēšanā. Pasaulē zīmolu iecienījušas tādas zvaigznes kā F1 pilots Niko Rosbergs, dziedātāja Keitija Perija, mūzikas grupas „Moloko”, „Reamon”, „Blue”, modele Nikija Hiltone, aktrises Penelope un Monika Krusas, savukārt Latvijā modes eksperte Maija Silova, TV dīva Baiba Sipeniece-Gavare un citi.

Zīmola THOMAS SABO salons atrodas Baltijā lielākajā tirdzniecības kompleksa „Spice” pirmajā stāvā, Lielirbes ielā 29, Rīgā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
KB 15.12.2011 15:00
Kompliments fotogrāfei!
Skaistas bildes.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss