Rikardions pirmajā randiņā paliek bez seksa; Brūte aizlaižas

“Galvenais, lai Ričijam patīk” par šova "OKartes skatuve" dalībnieka Riharda Millera noslēpumaino tumšmati saka pārējie dalībnieki. "Man šķiet, kas viņai ir kaut kas aiz ādas, bet kas, nezinu. Gribās būt detektīvam," smejoties Harim atzina Sabīne Berezina.

Rikardions pirmajā randiņā paliek bez seksa; Brūte aizlaižas
Komentāri[116] 09.12.2011 09:54

Trešdien, 7.decembrī, šova “Okartes skatuve” dalībniekam Rikardionam (Rihards  Millers), kuram jau ir piedēvēts mačo statuss, bija randiņš ar, kā viņš saka, tumšmatainu dievieti – Sintiju Gredzenu.

Visu dienu šova balstiņa Haris centās dot padomus Rihardam, kā uzvesties randiņā.  Atnākot Sintijai uz šova dzīvokli Rikardions pat nekautrējās sūtīt sveicienus citām. Vakara gaitā pirms kārtējās trešdienas ballītes šova “Okartes skatuve” dzīvoklī, Sintija atklāja savu novērojumu, ka Rikardionam svarīgāka esot glāze.

KAS VIŅA IR? Sintija atzina, ka ir bezdarbniece, bet nauda nākot... No kurienes? Tikmēr Sabīne šaubās, ka vabi būs kopā. "Viņa ir pārāk gara, viņš maziņš," tā Berezina.

Arī Sabīne Berezina domā, ka grupas biedra jaunajai draudzenei neesot labi nodomi, kādi ir viņas nodomi neviens nezin, to zin tikai viņa. Vai tā būtu kārtējā laimes meklētāja, kura vēlas gozēties kameru priekšā? To rādīs laiks, jo skaistā Sintija Rihardu apciemošot arī šo piektdien.

Vairāk:okartesskatuve.lv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [116] ››
anonīmais 16.12.2011 15:44
kāda vēl Sintija Gredzena?
Īstajā vārdā Sintija Buča, no Pļaviņām.
Gribat informāciju tālāk - maksājiet.
p.s. Viņai ir lieli krūšugali!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss