RAJECKAI iesaka pamest Latviju

Kārtējā skandāla epicentrā nokļuvusi latviešu populārās mūzikas dīva Olga Rajecka, kura ar saviem izteicieniem sākumā aizkaitinājusi, bet tagad arī aizvainojusi krievtautības cilvēkus.

RAJECKAI iesaka pamest Latviju
Komentāri[78] 12.10.2011 09:51

"Ja jau viņai Latvijā ir tik slikti, lai brauc projām," šorīt no rīta radio PIK 100FM ēterā paziņoja rīta programmas vadītāja.

Pēdējā laikā dziedātāja Olga Rajecka aktīvi kritizē bijušā valsts prezedenta Valda Zatlera aktivitātes. Dziedātāja aktīvi iestājās pret Zatlera sadarbību ar Saskaņas centru.

Tagad Olga nākusi klajā ar paziņojumu, ka sen bija laiks nojaukt Uzvaras pieminekli. Viņasprāt, sākumā cilvēki izrādītu neapmierinātību, bet vēlāk visi aizmirstu par šāda pieminekļa esamību.

"Lai viņa, vai kāds cits pamēģina to izdarīt. Varam tikai pieļaut, uz ko cilvēki būtu gatavi..." turpina PIK100FM rīta programmas vadītāja.

"Iespējams, ka viņa ir apvainojusies, ka krievvalodīgās radiostacijas nespēlē viņas dziesmas? Nav jau ko spēlēt, jo tādu nemaz nav," ironizē PIK100FM.

Jāteic, ka cilvēku domas dalās par to, vai Zatleram vajadzēja uzrunāt Saskaņas centru. Taču nevar noliegt, ka arvien biežāk izskan viedoklis, ka jāpieliek punkts dalīšana latviešos un krievos. Un vai šie Rajeckas izteikumi atkal nerada disbalansu sabiedrībā, kurā dzīvo dažādu tautību cilvēki? Cilvēki uzsver, ka tāpat kā latvieši, arī krievvalodīgie šajā valstī maksā nodokļus. Iespējams, ka tiešām ir pienācis laiks strādāt kopā un cīnīties par kopīgiem mērķiem, kā arī pāršķirt aukstā kara lappusi.

Jāteic, ka Olga Rajecka savu atpazīstamību ieguva tieši padomju laikos.

Vēl vasarā viņa aktīvi kritizēja Latvijas blondīņu parādi, kura vairs Rīgā nebūs.

Tāpat der atcerēties, ka ziedus pie tā paša Uzvaras pieminekļa joprojām dodas nolikt arī daudzi Rajeckas tautieši.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [78] ››
@ 17.10.2011 17:49
Kāda rūpniecības uzņēmuma teritorijā Ilzenes ielā jau gadiem ilgi dzīvo ielu kaķi. Neviens viņiem nepievērsa uzmanību – ne tiem, kas ik pavasari piedzima, vairojot koloniju, ne tiem, kas rudeņos un ziemās šķūņos, pažobelēs un citviet gāja bojā.

Neviens, izņemot kādu vīru, kas savu iespēju robežās kaķus aprūpēja: gādāja par slimajiem un ik dienas baroja veselos. Diemžēl līdz šim gadam neviens, kas par kaķiem tur rūpējas, nebija padomājis par sterilizāciju. Kādā barošanas reizē kolonijā esot saskaitīti ap 50 kaķiem, lieliem un maziem...

Kamēr kaķu skaits bija saprātīgās robežās, nevienam lielu pretenziju pret viņiem nebija, bet šogad uzņēmuma vadība pamanīja, ka kaķu kļuvis pārāk daudz un tie kļuvuši par traucēkli. Neraugoties uz to, ka šoruden par barotāja privātajiem un Rīgas Domes līdzekļiem sterilizētas gandrīz visas attiecīgo vecumu sasniegušās kaķenes, kā arī daži runči - kopā sterilizēti aptuveni 25 kaķi, nepalīdzēja nekādas runas par dzīvnieku tiesībām un aizsardzību, nav variantu nekādiem kompromisiem – uzņēmuma vadība ir aizliegusi kaķus barot. Vienīgais panākums sarunās – apsolīts kaķus neiznīcināt uzreiz, bet dots termiņš līdz nākamā gada 1.janvārim, bet tas ir pēdējais brīdis, kad kaķiem no teritorijas ir JĀPAZŪD!

Barotājam ir divas izvēles iespējas - ja viņš palīdzēs "atbrīvoties" no kaķiem, darba līgums ar viņu tiks pagarināts, ja nepalīdzēs - kaķi vienalga tikšot "iznīcināti", bet barotājs zaudēs darbu uzņēmumā.

Kaķiem iespēju nav ne vienā, ne otrā variantā - viņiem ir JĀPAZŪD.

“DzīvniekuSOS” aicina ikvienu, kam nav vienaldzīgs šo kaķu liktenis – palīdziet! Kaķu glābšanai Tu vari:

1) Kļūt par saimnieku kādam no viņiem. Mazie kaķēni ir aptuveni 2 mēnešus veci, visi vēl pagaidām uzticas cilvēkam un drīz vien iejutīsies jaunajās mājās. Arī daļa pieaugušo kaķu ir mīļi un draudzīgi, lai gan viņiem, iespējams, vajadzēs mazliet ilgāku laiku, lai pierastu pie dzīves kopā ar cilvēku.
2) Dot kādam no viņiem pagaidu mājas, kamēr kopīgiem spēkiem tiek atrasti jauni saimnieki. Tas sevišķi nepieciešams mazajiem kaķēniem.
3) Ziedot, lai „DzīvniekuSOS” varētu segt tēriņus par atlikušo kaķu sterilizēšanu, mazo kaķēnu ārstēšanu un transporta izdevumus.

Konts ziedojumiem:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "DzīvniekuSOS"
Juridiskā adrese: Volguntes iela 6/8, Rīga, LV-1046
Reģ.Nr. 40008105469
AS Swedbank
LV77HABA0551014358802
Ar norādi Rūpnīcas kaķiem

... Kad kāds pienāk pie viņiem, viņi raud žēlā balsī, bet, kad tiek vērta vaļā konservu paciņa, sākas īsts kaķu koncerts. Taču uz katru neredzētu cilvēku kaķi nu jau skatās ar aizdomām, jo viņi vairs nezina, kurš atnācis ar kādu našķi, bet kurš garāmejot spers ar kāju...

Mēs taču varam visi kopā viņus izglābt! Ja vēlaties palīdzēt, zvaniet Sandrai (29155294) vai Ivetai (29141336)!


Tags:kaķis | kaķēns | meklē mājas | dzīvnieku aizsardzība | sterilizācijaRead more: http://www.dzivniekusos.lv/products/vajadz%c4%abga%20ikviena%20pal%c4%abdz%c4%abga%20roka%3a%20aptuveni%2050%20ka%c4%b7iem%20draud%20bada%20n%c4%81ve/

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss