BĒRZIŅA pārsteidz ar slaidumu, Brikouska ar seksīgām pozām (FOTO)

"OKartes Skatuve" pirmais koncerts - uzvar "Traveling Band", aiziet Lee.

BĒRZIŅA pārsteidz ar slaidumu, Brikouska ar seksīgām pozām (FOTO)
Komentāri[23] Bilžu galerija[20] 12.09.2011 10:18

Sestdien „Rīgas Kinostudijā”, kā arī kanālu LMK un LNT tiešajos ēteros izskanēja pirmais šova „OKartes Skatuve” lielais koncerts. Šajā ugunskristību koncertā dalībnieki pamanījās piedzīvot visu emociju gammu. Koncerts neiztika ne bez prieka par paveikto, gandarījuma un saldās uzvaras garšas, ne bez uztraukumā trīcošām balsīm, kļūdām un skarbas vilšanās.

Visas sešas muzikālās apvienības izpildīja divas dziesmas, proti, vienu oriģināldziesmu un vienu kaverversiju jau zināmai dziesmai. Koncerta pirmā daļa, kurā izskanēja jau zināmas dziesmas, dalībnieki izpelnījās skarbu žūrijas kritiku par nepārliecinošiem un līdz galam nepārdomātiem priekšnesumiem. Kā galveno dalībnieku klupšanas akmeni, žūrija minēja grupu neieturēto stilu, priekšnesumu neskaidro vēstījumu un nepareizu dziesmu izvēli. Pirmajā daļā vislabākos žūrijas komentārus izpelnījās apvienības „nu un” un „Traveling Band”.

Daiļā dzimuma pārstāves šova reklāmas pauzēs aktīvi apsprieda Lienes Bērziņas slaidumu

Otrā daļa, kurā dalībnieki skatītāju vērtējumam nodeva savas oriģināldziesmas, patīkami pārsteidza visus, lai gan par tieši šo daļu daudzi profesionāļi iepriekš bija diezgan skeptiski. Dziesmu pēc dziesmas dalībnieki viens pēc otra burtiski uzspridzināja „OKartes Skatuvi”, liekot daudziem skeptiķiem ņemt savus vārdus atpakaļ.

Šova „OKartes Skatuve” atklāšanas koncertu rūpīgi vēroja arī radio „SWH” personība UFO, kurš koncerta noslēgumā sniedza savus komentārus par redzēto. Dalībniekus viņš rosināja piedomāt pie šova un priekšnesuma, bet žūriju aicināja kļūt skarbākiem un kritiskākiem. Tā, kā radio „SWH” ir šova sadarbības partneris, UFO paziņoja divas īpašas iespēju balvas dalībniekiem. Apvienība „Jātnieki” 20. septembrī ir gaidīti raidījumā „RADIO BIHNE”, kurš notiek tiešajā translācijā no brīvdabas atpūtas parka „Egle”, Vecrīgā. Savukārt, apvienības „4 Vēji” oriģināldziesma „Viss nav tā” tiks iekļauta radio „SWH” rotācijā.

AIZGĀJA PIRMĀ! LEE pat neglābā seksīgākās šova dalībnieces tituls

Koncerta noslēgumā pienāca intrigas pilnākais brīdis. Balsojums bija beidzies, un balsis bija saskaitītas. Pirmajā koncertā uzvarēja muzikālā apvienība „Traveling Band”, pārsteidzot visus. Šī grupa jau kopš atlases nometnes „Cinevillā” komplektējās lēnām un smagnēji, tādējādi iemantojot zināmu skeptisku viedokli gan no šova veidotājiem, gan repertuāra konsultantiem. Tomēr par spīti visam „Traveling Band” atklāšanas koncertā latiņu pacēla visaugstāk augstu, attaisnojot teicienu, ka labs nāk ar gaidīšanu. Tieši viņiem būs vislielākais honorārs.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [23] ››
:) 14.09.2011 13:33
Brikouska - tāda ielenīte - -weēēē :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss