Hokejista Skrastiņa radinieki devušies uz Jaroslavļu

Atpazītas 39 personas, kas trešdien zaudēja dzīvību traģiskajā aviokatastrofā, kurā avarēja lidmašīna ar visu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Jaroslavļas "Lokomotiv", vēsta aģentūra "RIA-Novosti". Viņu vidū ir 11 ārvalstu pilsoņi.

Hokejista Skrastiņa radinieki devušies uz Jaroslavļu
Komentāri 09.09.2011 08:09

Ir.lv ceturtdien ziņoja, ka, pēc Jaroslavļas portāla ""Uļica svobodi" redaktora teiktā, bojāgājušo vidū atpazīts arī Latvijas izlases spēlētājs Kārlis Skrastiņš.

Savukārt LNT raidījums "900 sekundes" piektdien ziņo, ka Skrastiņa brālis un sieva devušies uz Krieviju pēc hokejista mirstīgajām atliekām.

No šodienas, 9.septembra, līdz 11.septembrim, Jaroslavļas apgabalā izsludinātas sēras, atcelti visi izklaides pasākumi.

Sestdien, 10.septembrī, hokeja kluba "Lokomotiv" Jaroslavļas arēnā notiks atvadu ceremonija no aviokatastrofā bojāgājušajiem, vēsta portāls "NEWS.ru". Par jaunas hokeja komandas komplektēšanas principiem tikšot paziņots tikai pēc tam.

Kā ziņots, trešdien neilgi pēc pacelšanās avarēja lidmašīna, kurā atradās visa "Lokomotiv" komanda, kurā spēlēja arī Skrastiņš. Traģēdijā gājuši bojā gandrīz visi lidmašīnā esošie cilvēki, to skaitā arī 37 gadus vecais Skrastiņš.

Aviokatastrofā izdzīvoja Krievijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Gaļimovs, kuram ir vairāk nekā 80% ķermeņa apdeguma, un lidmašīnas borta inženieris Aleksandrs Sizovs, kuri pašlaik atrodas mediķu aprūpē Maskavā.

Lidmašīnā atradās viss "Lokomotiv" komandas personāls, kopā 37 cilvēki. Bez sportistiem un viņu pavadošā personāla tajā atradās arī astoņi apkalpes locekļi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss