Producents Millers un dziedātāja Samanta par negatīvo LV sabiedrību un meliem

Latvijas masu medijos plašu rezonansi ir izraisījis jautājums – kādā konkursā Itālijā uzvarēja Samanta Tīna?

Producents Millers un dziedātāja Samanta par negatīvo LV sabiedrību un meliem
Komentāri[54] 04.08.2011 14:51

Dziedātājas menedžeris Juris Millers, kā arī pati Samanta ir dziļā neizpratnē par to, cik negatīvi tendēta un apātiska esot Latvijas sabiedrība.

Pēc VIPi.lv raksta par Samantas Tīnas meliem saņēmām šadu vēstuli:

"Dziedātāja Samanta Tīna aizvadītajā nedēļā uzturējās Itālijā, kur piedalījās jauno vokālistu TV konkursā “Canorissimamente”, kura nosaukums Latvijā līdz šim tehniskas kļūdas dēļ tika minēts kā “Canzoni dal Mondo”. Pārpratums radies, jo dziedātāja pēc uzvaras dziesmu konkursā “Golden voices” Moldovā tika aicināta piedalīties abos Itālijā notiekošajos vokālistu konkursos, taču viņa deva priekšroku konkursam “Canorissimamente”, ar kura producentu Samanta iepazinās Moldovā, konkursa “Golden voices” laikā. Kā zināms, arī konkursā Itālijā Samanta ieguva galveno godalgu.

“Konkurss “Canorissimamente” norisinājās divas dienas – vispirms visi 20 valstu pārstāvji izpildīja savas dziesmas, bet uz fināla dienu tika izvirzīti tikai 10 labākie, starp kuriem biju arī es”, stāsta Samanta, kuras godalgu kolekcijai nu ir pievienota arī masīva sudraba statuete, kas atveido konkursa norises pilsētas Santa Maria La Carita simbolu – baznīcas zvanu torni. Konkursa finālā piedalījās dziedātāji no Taizemes, Maltas, Itālijas, Serbijas, Polijas, Lietuvas u.c. valstīm.

“Protams, ir nepatīkami, ka sanācis pārpratums ar konkursa nosaukumiem, taču vēl dīvaināks ir pats fakts, ka daudzi Latvijas mediji par manu uzvaru ieinteresējās nevis dēļ uzvaras fakta, bet gan tikai tādēļ, lai noskaidrotu, vai kāds ir melojis par dalību konkursā”, ar rūgtumu konstatē  Samanta. “Nav brīnums, ka Latvijas sabiedrība ir kļuvusi negatīva un apātiska, jo tā tiek “piebarota” ar negācijām, bieži vien pozitīvās ziņas ignorējot”.

Šobrīd Samanta Tīna gatavojas dalībai TV3 jaunajā šovā, kas TV ekrānos būs redzams pēc mēneša, kā arī tuvākajās dienās sāks mēģinājumus ar jauno komandu, veidojot šovprogrammu “Samantas Sex Songs”, kuras laikā pirmo reizi Latvijas koncertu vēsturē uz skatuves tiks demonstrēts gan vīriešu, gan sieviešu striptīzs. “Diemžēl, šai programmai būs vecuma ierobežojumi apmeklētājiem – jauniešiem līdz 16 gadiem ieeja zālē būs liegta”, piebilst dziedātāja. Jaunā programma skatītājiem tiks piedāvāta oktobrī."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [54] ››
Lady in red! 05.08.2011 22:08
Es nemūžam nespēšu cienīt Milleru un tos, kas ap viņu ''čubinās''!!! Domājams, ka ļõõõõõõõõõti daudziem zināms fakts, ka Millers ir ar pamatoti (!) sliktu reputāciju, pie tam viņš ir ļoti nepatīkams cilvēks.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss