TETEROVSKIM joprojām nav draudzenes; Viņš priekšroku dod Reinikam

No 6. līdz 9. jūlijam notiks 17. starptautiskais senās mūzikas festivāls, kurā piedalīsies arī populārais diriģents un jauniešu kora "Balsis" vadītājs Ints Teterovskis (39).

TETEROVSKIM joprojām nav draudzenes; Viņš priekšroku dod Reinikam
Komentāri[17] 05.07.2011 08:00

Lasītāji ļoti interesējas - kāpēc tev nav draudzenes?

- Kāpēc nav? Tā nevarētu teikt, ka man pavisam nav draudzenes. Taču es arī nebēdājos, ka neviens nekā daudz par šo manas dzīves jomu nezina. Man bieži šādus jautājumus uzdod intervijās, taču man ir izdevies šo informāciju paturēt pie sevis. Ir labi, ja kaut kas paliek tikai un vienīgi man.

Ja Lauris Reiniks tev pajautātu, vai tev patīk viņa mūzika, tu teiktu patiesību?

- Jā. Man patīk viņa romantiskie, liriskie gabali - tiem ir skaistas melodijas, kas dziesmai ir ļoti svarīga sastāvdaļa. Par deju mūziku man grūti spriest, jo tik labi neuztveru. Man šķiet, ka kādas divas dziesmas es varētu atcerēties, lai gan uzrakstītas noteikti ir kādas divdesmit. Tās man šķiet stipri līdzīgas.

Ko tev vislabāk patīk darīt vienatnē?

- Biežāk ir tā, ka vienatnē es domāju par to, ka gribētos būt kāda sabiedrībā. Piemēram, braucot automašīnā. Taču tad sev atgādinu, ka patiesībā ir forši, tāpēc sāku vienatni izbaudīt. Ir reizes, kad man ļoti patīk vienam braukt garāku ceļu, bet ir reizes, kad ļoti gribas, lai būtu kompānija.

Ja tev būtu dāvanu karte intīmpreču veikalā, ko tu iegādātos?

- Neliegšos - tādā veikalā esmu bijis, lai zinātu, kas tur ir. Tagad gan neko daudz par intīmprecēm nezinu. Man sākumā vajadzētu izpētīt sortimentu. Varbūt ir kāds burvju dzēriens...

 

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
Zinu 10.07.2011 01:01
Viņa ilggadējā draudzene ir diriģente Agita!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss