REINIKS uzbrauc LTV sakarā ar Eirovīziju; Kas notika ar gaismām un šovu?

Tagad skatos atkārtojumus, un domāju, vai mūsu priekšnesumā vispār tā super ekrānu tehnika un gaisma bija ieslēgta?" pēc otrā pusfināla tviterī rakstīja dziedātājs Lauris Reiniks, kurš tāpāt kā "Musiqq" kāroja nokļūt uz Eirovīzijas lielās skatuves Diseldorfā.

REINIKS uzbrauc LTV sakarā ar Eirovīziju; Kas notika ar gaismām un šovu?
Komentāri[24] 16.05.2011 08:00

VIPi rīcībā esošā informācija liecina, ka Eirovīzijas 2011 režisors noraidījis grupas Musiqq iepriekš iesniegtās idejas par to, ko viņi vēlētos redzēt videoprojekcijā.

 

To, ka Eirovīzijas režisors mūziķu idejas mēdz iemest miskastē, iepriekš VIPi apliecināja arī Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautisko sakaru koordinatore Zita Kaminska.

 

"Pieļauju iespēju, ka Latvijā daudzi nemaz nenojauš, ka puišu skatuves šovs Eirovīzijā patiesībā nav atkarīgs no viņiem," PDz atklājusi Marata draudzene Ieva Sveile.

 

"Kad mums bija jānosūta idejas par to, ko vēlamies redzēt skatuves šovā Diseldorfā, minējām - gribam, lai skatuves fonā uz lielajiem ekrāniem slīd dziesmas piedziedājuma teksts ar sarkanām lūpām un konfektēm. Diemžēl vācieši šo ideju noraidīja. Protams, daudz kas notiktu pilnīgi citādāk, ja puišiem būtu daudz naudas. Piemēram bija ideja , ka viņu dziesmas piedziedājuma laikā no skatuves malām varētu tikt spļautas milzīgas uguns liesmas. Taču arī to nevarēja realizēt, jo šāds šovs maksā 8000 eiro. Latviešiem šādas naudas, protams, nav," norādīja Marata draudzene.

 

"Lai LTV nestāsta, ka ekrānu fonus un skatuvi domāja Vācija! VISIEM izdomāja, tikai ne LV! Francijas bilde wow!" tviterī jau fināla laikā rakstīja dziedātājs Lauris Reiniks.

 

„Eirovīzijas dziesmu konkurss ir kā loterija, jo katru gadu televīzijas skatītāju gaume nedaudz mainās, turklāt jāņem vērā, ka ļoti daudz izšķir „reģionālais vai politiskais balsojums” – bieži vien skatītāji balso par tām valstīm, kuras ir viņu kaimiņi vai atrodas vienā reģionā,” balsojuma rezultātus komentē Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautisko sakaru koordinatore un Latvijas delegācijas vadītāja Diseldorfā Zita Kaminska. Viņa arī atgādina, ka mūsu pārstāvji Eirovīzijas dziesmu konkursā ir visu mūsu kopējā izvēle: „Tāpēc atbalstīsim viņus arī šajā brīdī, nedomājot par rezultātu.”

 

Atsaucoties uz interneta vidē izskanējušajiem komentāriem par Latvijas Televīzijas lomu Latvijas priekšnesuma veidošanā, LTV vēlas atgādināt, ka no savas puses organizē Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālo atlasi un mūsu pārstāvju dalību starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, piedāvājot jaunajiem un esošajiem mūziķiem unikālu platformu sevi prezentēt daudzu miljonu auditorijai visā Eiropā, savukārt dziesmas un priekšnesuma izvēli pilnībā atstājot pašu mūziķu ziņā.

 

Iespējams, ka pienācis laiks kārtējo reizi pārskatīt Eirovīzijas nacionālās atlases nolikumu. Ja reiz tiek iesniegtas vairāk nekā septiņdesmit dziesmas, tad kāpēc viņas visas uzreiz neizlikt vērtēšanai? Tā, piemēram, varētu būt pirmā kārta. Tādā veidā varētu cīnīties arī ar dažu žūrijas locekļu "dzirdes problēmām". Vai arī to, ka tiek iebalsoti vieni un tieši paši dziedātāji, vai komponisti.

 

Mūzikai ir spēks, tai nav robežu... Latvija, protams, atkal izceļas. Latvijā vairāki mūziķi izteikuši neizpratni, kāpec dziesmas nevar veidot ar ārzemju producentiem, komponistiem? Jaunizceptais aizliegums tikai pierāda to, ka nespējam tikt tālāk par pusfinālu jau kopš 2008. gada.

 

Atgādināsim, ka šogad Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālās atlases Nolikumā veiktas vairākas izmaiņas. Lai veicinātu Latvijas mūzikas talantu attīstību, 2011. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālās atlases kārtā šogad konkursā dziesmas varēja iesniegt tikai autori un izpildītāji no Latvijas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [24] ››
nu bet 16.05.2011 19:08
Kārtējais gads, kad latvieši cepās. Par, kad uzvarēja Marija, cepās...
GET A LIFE! Kuru krta tas balagāns? :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss