Vai Anete Sončika kļuvusi par lesbieti? (FOTO)

Ballīšu karaliene Anete Sončika un viņas iespējamā otrā pusīte Zane ik pa laikam portālā «facebook.com» publicē divdomīgu fotogrāfiju sēriju, kur abas nodevušās intīmam mirklim skūpstoties.

Vai Anete Sončika kļuvusi par lesbieti? (FOTO)
Komentāri[49] Bilžu galerija[3] 16.04.2011 06:48

Tas liek aizdomāties par to, ka varbūt «silikonu princese» ir atmetusi vīriešiem ar roku un tagad dod priekšroku sieviešu kārtas pārstāvēm.

Latviešu ballīšu zvaigzne Anete Sončika jau sen vairs nav redzama zīmējamies visos iespējamajos sabiedrības krējuma pasākumos un Rīgas naktsklubos. Iespējams, Latvija viņai kļuvusi par garlaicīgu, tāpēc pēdējā laikā Anete vairāk dodot priekšroku Londonas klubu dzīvei, kur viņa ballējas ļoti bieži. Jāatgādina, ka Sončikas kontā ir vairāki sabiedrībā pazīstami vīrieši, no kuriem skandalozākais (vismaz pagaidām) bijis Oskars Barševskis juniors.

Meiteņu publicētās bildes izraisījušas lielu sajūsmu ne tikai Anetes Sončikas draugu, bet gan arī bijušo mīļoto lokā. Piemēram, Kaspars Vecpuisis savos komentāros pie fotogrāfijām lūdz, lai meitenes turpina, bet ilggadējais draugs Oskars Barševskis juniors ir pārpriecīgs: «Nu, vai nav feini!»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [49] ››
baiba 18.04.2011 09:16
nekaa ipasha,jau tadas lietas atskatitas...un pati Soncika nepatik,atgadina transvestitu...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss