Marija Romija Zeltiņa savas vētrainās mīlestības dēļ pametusi skolu

Aktrises Agneses Zeltiņas meita 3. vidusskolas 11.klasē vairs nemācās.

Marija Romija Zeltiņa savas vētrainās mīlestības dēļ pametusi skolu
Komentāri[142] 07.04.2011 13:25

VIPi.lv jau ziņoja, ka ļaužu sašutumu izraisījis jaunais un patiesi netradicionālais mīlas pārītis - Agneses Zeltiņas 18 gadus jaunā meita, 3. vidusskolas 11. klases skolniece Marija Romija Zeltiņa un SIA Abava valdes loceklis, uzņēmējs, divu bērnu tēvs Ints Jansons, kuram jau ir 43 gadi.

Marija Romija skolā vairs neiet - šonedēļ vēsta žurnāls Privātā Dzīve. Viss tiek norakstīts uz it kā slimību - uz kalna šogad ticis gūts galvas sasitums, kas diagnosticēts kā smadzeņu satricinājums.

VIPi rīcībā gan ir cita, pagaidām neoficiāla informācija - skola pamesta vētrainās mīlas dēkas dēļ un lai piedzīvojumus varētu izbaudīt ar pēc iespējas lielākiem apgriezieniem. Un to ieteicis esot tieši 43 gadus vecais mīlnieks.

Arī Pdz jautājuma formā izsaka komentāru par aizdomām, ka pie "īstās" vainas varētu būt mīlas dēka, nevis veselība.

Skolā Marija Romija parādījusies stipri retāk jau kaislīgo attiecību sākumā. Skolas vadība uzsver, ka meitene nav izslēgta un var atgriezties, kad vien vēlas.

"Tādus bērnus neizslēdz!" - žurnālistiem sacījusi skolas vadības pārstāve.

Pārītis dzīvojot kopā Mežaparkā, privātmājā, kurā divus stāvus sadala Jansons un vēl viena saime - pazīstamais virsdiriģents Romāns Vanags ar savu daudzbērnu ģimeni. Marijai dzīve tur patīkot labāk, nekā kopā ar māmiņu.

Skolā jaunā mīlniece nemaz nav sarkusi un kaunējusies. Līdz ar mīlestību esot uzjundījusi arī papildus bravūrība, meitenes raksturs neesot no saldākajiem pret vienaudžiem un pedagogiem, taču savas attiecības viņa neslēpj - pat tieši otrādi - uzskatāmi lepojas.

Mūsu lasītāji vēsta, ka Jansonam ir 3 bērni: divi laulībā ar Vitu Matīsi, bet viena meita no pirmās laulības, kura ir 2 gadus vecāka par Mariju Romiju.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [142] ››
;) 11.05.2011 22:04
ir ok , tas vis normali ko vini dara ;d

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss