Pasaulē nāks "princeses" Madaras un BIEDRIŅA pirmdzimtais

Šova "Latvijas princese" dalībnieces Madaras Grīnbergas (24) un NBa kluba "Goldensteinas Warriors" basketbolista Andra Biedriņa (24) pirmdzimtais pasaulē nākšot pēc aptuveni diviem mēnešiem.

Pasaulē nāks "princeses" Madaras un BIEDRIŅA pirmdzimtais
Komentāri[27] 21.02.2011 08:00

Andris Biedriņš un Madra Grīnberga pazīstami ir jau daudzus gadus. Abi iepazinušies basketbolistu tusiņos.

Andris un Madara ir pāris vairāk nekā gadu. Romantiskas jūtas uzplauka aizpagājušajā vasarā, kad Andris NBA sezonu starplaikā bija ieradies Latvijā.

Aizpagājušajā rudenī basketbolists atkal devās uz ASV, bet Madara sezonas laikā dažas reizes ciemojās pie Andra. Kad pagājušajā vasarā Goldensteinas Warriors centra spēlētājs ieradās Latvijā, viņš jau vairs neslēpa attiecības ar Madaru. Rudenī abi devās uz ASV.

Par kāzām Madara atteikusies runāt. "Par tik privātām lietām es nevēlos runāt," sarunā ar PDz lakoniska bijusi Madara Grīnberga.

Iepriekš basketbolistam Andrim Biedriņam bija aptuveni divus gadus ilgas attiecības ar kolēģa basketbola laukumā - Sanda Valtera - nu jau bijušo sievu Katrīnu Valteri. Madara Grīnberga sabiedrībā kļuva pazīstama kā basketbolista Armanda Šķēles draudzene. Viņu attiecības ilga vairākus gadus. Pēc tam Madarai bija īslaicīga aizraušanās ar Zelta Zivtiņas Oskaru jeb Gati Kimotu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
ilze 23.02.2011 01:56
Madarai tēvs naudu endod, tāpēc jau meklēja naudīgo. fanstastiski!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss