Rozīte noliedz, ka būtu mātes cerībās; Tomēr savu neveiksmīgo kleitu atzīst

Rezonansi izraisījis slavenās latviešu Playboy "zaķenes" ietērps, kurš izrādījies gana neveiksmīga izvēle vakara vadītājas lomā "Latvijas stila un modes balvas 2010" apbalvošanas ceremonijā.

Rozīte noliedz, ka būtu mātes cerībās; Tomēr savu neveiksmīgo kleitu atzīst
Komentāri[5] 15.02.2011 20:20

Platā un garā kleita Annai Rozītei tiešām nepiestāvēja - pēc raidījuma skatītāji šūmējās gan dzīvajā, gan interneta portālos. Acīgākie bija ievērojuši - vai nu modelei pēkšņi vēders uzaudzis, vai arī stāvoklī.

Tad nu arī ļaudīm, kuri teicās modeli labi pazīstam, sagribējās pamelst baumas, ka Anna patiesi varētu būt stāvoklī un kāds īstens gardēdis šo kumosu labprāt arī nodeva tālāk dzeltenajai presei - sak', lai tik ēd!!!

Tā nu, lūk, - slavenā pirmā latviešu Playboy meitene palika grūta, pašai par to nezinot. Bet neveiksmīgo tērpu joprojām varat apskatīt šeit

Arī portāls Kasjauns.lv šodien raksta -

 „Esmu pārsteigta par šādu apgalvojumu. Nemaz pati nezināju, ka esmu stāvoklī,” par šo preses pīli smejas Rozīte. Runas par iespējamo grūtniecības faktu radīja Annas tērpa izvēle „Latvijas modes un stila balvas 2010” apbalvošanas ceremonijā.  Anna to noliedz, skaidrojot, ka šobrīd nav bērniņa gaidībās, bet neizslēdz iespēju, ka kaut kad pavisam drīz viņa noteikti varētu kļūt par māmiņu. 

Lūk, arī pāris komentāru no Vipi.lv pirmās reportāžas pēc "Latvijas stila un modes balvas 2010" tiešā ētera:

Lui: Šis pasākums ir viens liels MURGS -
Rozīte pārsakās katrā otrajā teikumā, paziņo, uzvarētājus pirms laika...
un kurš STILISTS ietērpa viņu kleitā, kurā viņa izskatās pec grūtnieces??

Jana: Jā, Rozīte ir stāvoklī, tas bija acīmredzams, bet Zane ir gan apritē kā aktrise, vasarā redzēju ļoti labu izrādi, kur viņa stāstīja kā aprecēt miljonārus, pārsmējos līka
SUPER!!!

"Latvijas stila un modes balva 2010" pasniegšanas ceremonija notika pirms nedēļas, kur Baltijas modes federācija paziņoja labākos no labākajiem modes jomā, kā arī stilīgākās televīzijas, teātra un šovbiznesa zvaigznes, kurām tika pasniegta Gada Balva  modes un stila jomā par sasniegumiem 2010. gadā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
H 17.02.2011 14:54
Varu dereet ka IR gruusna! :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss