FREIMANIS nesagaidīja savas pedējās filmas pirmizrādi (filmas VIDEO)

Mārtiņam Freimanim bija daudzi talanti - mūziķis, dzejnieks šovmens un arī akadēmiski nemācītais aktiera talants. Sava pēdējā darba pirmizrādi Mārtiņš diemžēl nesagaidīja.

FREIMANIS nesagaidīja savas pedējās filmas pirmizrādi (filmas VIDEO)
Komentāri[24] 30.01.2011 09:24

3. martā paredzētarežisora Arvīda Krieva jaunākās filmas Dancis pa trim pirmizrāde. Freimanis taja tēlo vienu no galvenajām lomām.

Mārtiņš Freimanis kā aktieris atzinību izpelnījās pēc titullomas Liepājas teātra izrādē Kaupēn, mans mīļais. Toreiz Mārtiņu Juris Bartkevičs atveda uz Liepājas teātri kā jaunu, nevienam nezināmu aktieri. Viņš visu darīja strauji, ar dedzību. Un tas bija viens no iemesliem, kāpēc šī izrāde ieguva tik lielu atzinību. Viņš bija cilvēks, kurš sevi sadedzināja itin visā. Laikam sevis pārdedzināšana atstāja iespaidu uz veselību...»

Skatītājiem par iemīļotu bija kļuvis arī TV3 demonstrētā seriāla Ugunsgrēks varonis Oto, ko atveidoja Freimanis. Seriāla režisore Inta Gorodecka POk.lv atzina, ka nespēj aptvert Mārtiņa zaudējumu. «Mūsu kolektīvā viņš vēl joprojām ir – gan ar dziesmu, ko viņš sarakstīja, gan Oto tēlu. Viņš ir tik daudz izdarījis savā mākslinieka biogrāfijā, diemžēl īsajā...» Gorodecka atzīst, ka Mārtiņš bijis cilvēks, kādus dzīvē reti izdodas sastapt. «Viņš bija ārkārtīgi labestīgs, optimistisks cilvēks, kurš ar savu smaidu mūs visus uzmundrināja. Viņš bija kā tāds pāraudzis tīnis, kam piemita unikāla prasme sajūsmināties par sīkumiem, par lietām visapkārt,» Freimaņa spēju it visā rast prieku komentē Gorodecka. «Mēs bijām kā viena ģimene. Un, manuprāt, pēdējā laikā mēs bijām viņam tiešākā ģimene,» teic režisore un atklāj, ka Mārtiņa zaudējums ir milzīgs trieciens visai seriāla radošajai komandai.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [24] ››
Nevajag 05.02.2011 23:08
Ko var vainot draugus, kolēģus, sabiedrību..., viņš taču pats bija pieaudzis cilvēks!! Tas neko vairs nemainīs!
Mīļie, dariet labu tuvakiem cilvekiem kamēr vini ir jums blakus!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss