VIPi atmasko īsto Kefīra īpašnieku,kurš arī ņirgājies par meiteni invalīdi -FOTO

Klubā "Kefīrs" viss ir ļoti vienkārši - invalīdus jeb personas ar īpašām vajadzībām, resnus un neglītus cilvēkus, ārzemniekus iekšā nelaiž. Turklāt par viņiem vēl arī paņirgājas. Vipi.lv skaidro vairāk.

VIPi atmasko īsto Kefīra īpašnieku,kurš arī ņirgājies par meiteni invalīdi -FOTO
Komentāri[75] 20.01.2011 08:14

Egons Ozoliņš - SIA "Klubs Kefīrs" īpašnieks. Viņam pieder arī ventilācijas sistēmu firma - SIA "AC Systems". Pēc Lursoft publiskās datu bāzes SIA "AC Systems" reģistrācijas numurs ir 40003843761. Kompānija pēc Valsts uzņēmumu reģistrā esošās informācijas atrodas Tērbatas ielā 56, 15.-tajā dzīvoklī. Protams, šis vīrs tagad slēpjas un arī viņa fotogrāfijas atrašanā mēs saskārāmies ar lielām grūtībām divu dienu garumā.

Kluba īpašnieki esot bargi un bezkaunīgi arī pret saviem darbiniekiem - bieži tas izpaužoties algu neizmaksāšanā - tiekot kavēti termiņi, summas apgrieztas. Lieli parādi esot arī šobrīd - Vipi uzzināja no kādas personas, kura cieši saistīta ar šo iestādi.

Šādi izskatās kluba Kefīrs īpašnieks Egons Ozoliņš. Cilvēks, kurš atbalsta un pat veicina ņirgāšanos par invalīdiem. Tāda esot izklaides vietas politika - VIPiem pastāstīja kāds bijušais naktslokāla darbinieks.

Lūk, šeit kluba Kefīrs menedžeris Arvis Eņģelis, kurš arī nav nekāds eņģelītis un piekopj visu to pašu, ko īpašnieks - uzliek par pienākumu apsardzes darbiniekiem veikt diskrimināciju - neielaist klubā ne tikai iedzērušus cilvēkus, bet arī invalīdus, ārzemniekus, korpulentas personas, ne tik labi ģērbtus cilvēkus...

LNT raidījumam Tautas Balss nebija izdevies sazināties ar kluba īpašnieku Egonu Ozoliņu, jo viņš, protams, tagad slēpjas. Taču raidījums bija atradis veidu, kā palīdzēt pazemotajai meitenei - redzes invalīdei. Latvijas Cilvēktiesību centra speciālisti ir gatavi sniegt gan juridisko, gan psiholoģisko palīdzību publiski diskriminētajai, morālu traumu guvušai jaunajai sievietei.

Naktsklubs ar izkārtni uz ielas, afišu, ieejas biļetēm un reklāmu presē ir publiska sabiedriska vieta - piebilst juristi. Tā nav privāta vecmeitu ballīte, kurā var kādu neielaist vai diskriminēt.

Interesanti, ka pēc notikušā parādīšanās medijos, menedžeris Eņģelis esot izlicies neko nezinām par incidentu, taču vakar Tautas Balsī telefoniski nejauši izpļāpājās, ka visu zinot. Mūsu rīcībā esošā informācija liecina, ka kluba vadība par incidentu eot riktīgi ierēkuši - sak' laba reklāma mūsu uzņēmumam...

Neredzīgiem cilvēkiem nebūtu jābaidās iet uz publiskām izklaides vietām. "Taču, ja jums nav smalku drēbju, augstpapēžu zābaku, turklāt esat neredzīgs, tad uz klubu "Kefīrs" gan labāk nedoties," saka Ieva, kuru pazemoja Kefīra apsardzes darbinieks - vairāk notikumu izklāstu lasiet šeit

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [75] ››
Arvis 08.03.2022 11:16
Arvis Enģelis

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss