Dziedošās dvīnes pirmoreiz mūžā redzējušas dzīvu cūku

Dziedošajām dvīnēm Anai un Katrīnei Drozdovičām (19) aizvadītais gads bija krāsainiem notikumiem un emocijām pārpilns.

Dziedošās dvīnes pirmoreiz mūžā redzējušas dzīvu cūku
Komentāri[36] 15.01.2011 09:11
Pateicoties draugam, «Musiqq» solistam Emīlam Balcerim (18), māsas vasarā pirmoreiz mūžā ieraudzījušas dzīvu cūku un bijušas pārsteigtas par... tās izmēriem.

Ar laukiem māsas «uz jūs»

Ana un Katrīne Drozdovičas ir visīstākās rīdzinieces, dzimušas un augušas uz pilsētas akmeņiem un lauku dzīves romantiku nav baudījušas. Reiz gan – četru gadu vecumā – bijušas laukos, taču pašas to neatceras. Tāpēc pagājušajā vasarā, kad labs draugs, grupas «Musiqq» solists Emīls Balceris, uzaicinājis māsas uz savu radu lauku mājām Liepājas pusē, meitenēm tas bijis īpaši emocionāls notikums. «Mēs tur sajutāmies kā atrakciju parkā!» smejas Ana un atzīstas, ka tur abas pirmoreiz mūžā ieraudzījušas dzīvu cūku un mazu teliņu. «Mums ar Katrīnu ļoti patika! Tie bija ļoti spilgti iespaidi!» ar sajūsmu atceras dziedošā dvīne, taču saka, ka laikam tomēr laukos negribētu dzīvot: aizbraukt paciemoties esot interesanti, bet, ja būtu jāizvēlas starp dzīvi pilsētā un laukos, priekšroka tomēr tiktu dota pilsētai.

Pirmoreiz Londona, pirmoreiz Kijeva

Atskatoties uz aizvadīto gadu kopumā, Ana saka: tas bijis īpaši krāsains. Pērn māsas pabeidza vidusskolu, uzsāka patstāvīgu dzīvi bez vecākiem, prezentēja savu pirmo singlu «Dreamer», iestājās Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, kur studē audiovizuālo mākslu, ar labiem panākumiem startēja LNT šovā «Dziedošās ģimenes», pirmoreiz aizbrauca uz Londonu un pirmoreiz bija Kijevā. «Brauciens uz Ukrainu bija viens no visspilgtākajiem aizvadītā gada notikumiem,» secina Ana. Turp abas māsas devušās, lai piedalītos konkursā «Sea Songs». «Laureātu godā gan netikām, taču iepazināmies ar ļoti jaukiem un talantīgiem cilvēkiem. Un, lai arī lidojām ar ļoti baisu lidmašīnu, bija jautri, un mūsu priekšstats par Ukrainu mainījās uz labo pusi. Cilvēki tur ir tik labi, tik atsaucīgi, tik mīļi!» aizvadītā gada atmiņās labprāt pakavējas Ana.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
dace 17.01.2011 03:49
bet nu winjas peec izgliitotaam arii neizskataas, wairaak peec papuciisha izlutinaataam, jo mammiite jau arii taada pati..nee nu labi jau, ka war neko nedariit..es arii taa gribu...kur lai dabuj taadus, kas atmaksaa skaistuma proceduuras, es aizietu pagoreeties...man materiaals arii labs...silikonus newajag...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss