Zilacainais skaistulis Armands Šķēle - JAUNĪBAS FOTO - bez rētām un iedomības

Izcils sportists. Iedomības kalngals. Uzdzīvotājs uz pilnu banku. Zāles pīpētājs un citu baudu baudītājs. Zilacainais skaistulis. Meitenes ģībst...

Zilacainais skaistulis Armands Šķēle - JAUNĪBAS FOTO - bez rētām un iedomības
Komentāri[38] Bilžu galerija[5] 02.01.2011 08:22

Armandam Šķēlem ir 28 gadi. Viņš ir latviešu basketbolists, aizsargs, kura privātā dzīve un skaļās dēkas allaž nonākušas valstiskas nozīmības uzmanības centrā medijos un sabiedrībā. Pusi no sava slavenuma puisis ieguvis tieši personiskās dzīves un savu skandalozo draudzeņu biežās mainīšanas dēļ.

Armandu sabiedrība uzskata par iedomīgu un pašlepnu cilvēku. Tomēr liela daļa sievietes no šī vīrieša ģībst. Neskatoties uz rētām, kas rotā viņa galvu.

Fotogalerijā Armands pirms pieciem gadiem kādā basketbolisti rautā, kurā piedalījās tādas nu jau slavenas blondīnes kā Signe Valtere, Madara Grīnberga un citas - vairāk lasiet šeit

Savulaik presē sportists minēts arī kā skandalozs un neveiksmīgs autovadītājs - gada laikā sakrājot 55 soda kvītis par ātruma pārsniegšanu un apstāšanās aizlieguma zīmju neievērošanu.

Sportists ir Latvijas basketbola valstsvienības spēlētājs, pamatā pārstāvēja Basketbola klubu Ventspils.

Latvijas izlasē Armands debitēja 2002. gada 1. jūnijā. Kopā ar Latvijas izlasi ir izcīnījis 13. vietu 2003. gada Eiropas čempionātā, 14. vietu 2005. gada Eiropas čempionātā, 13. vietu 2007. gada Eiropas čempionātā un 2009. gada Eiropas čempionātā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [38] ››
un vēl 15.01.2011 21:59
visiem tā neinteresē ko viņš dara, bet nav ko darīt un vng lasa un komentē :D kkā neiet kopā tas ko jūs raxtiet!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss