"Dziedošo ģimeņu" dalībnieki domā, ka balsojuma rezultāti ir sagrozīti

Brīdī, kad bija noslēgusies LNT šova «Dziedošās ģimenes» fināla tiešraide, tās dalībniekiem tika izsniegti līdz šim dziļā slepenībā turētie skatītāju balsojumi.

"Dziedošo ģimeņu" dalībnieki domā, ka balsojuma rezultāti ir sagrozīti
Komentāri[138] 04.12.2010 14:58

Pozitīva pārsteiguma vietā ielūkošanās zilas krāsas lapiņās vairākām ģimenēm vainagojās ar skumju atziņu: balsojuma skaitļi esot pārāk neticami, lai būtu reāli.

Balsojumu dīvainības

«Ļoti dīvaini,» raugoties balsojumu tabulās, pie sevis novilka Edgars, kas šovā pārstāvēja Krūmiņu ģimeni. «Slepenībā turētie rezultāti uzrāda, ka 19. septembra raidījumā par mums ir nobalsots tikai 457 reizes, lai gan skaidri zinām, ka tajā vakarā mūsu radinieki un draugi balsojumos iztērēja vairākus simtus latu.»

Dēla teiktajam pievienojas arī tētis Zigmārs: «Rupji rēķinot, 400 balsu ir 100 latu, balsojot triecienbalsojumā, kas bija izdevīgāk. Ļoti dīvaini. Ļoti. Mēs, protams, neesam tiesīgi spriest, kāda ir patiesība, taču, piemēram, es tikko noskatījos fināla raidījuma atkārtojumu un pamanīju, ka Ņikonovu balsis vairākas minūtes stāvēja nekustīgi, kamēr pārējām ģimenēm tās auga astronomiskos ātrumos.» Tēva teikto steidz papildināt arī dēls: «Zīmīgi, ka daudzi cilvēki, kas mēģināja balsot par ģimenēm, kas šovā tā arī neuzvarēja, vairākkārt norādīja – to neesot bijis iespējams izdarīt it kā tehnisku problēmu dēļ. Balsojuma zvans vienkārši netika pieņemts. Kaut kā dīvaini.»

Nesakrīt arī secība

Savu neizpratni Krūmiņu ģimene pauda arī par secību, kādā ģimenes ik svētdienu tika izsauktas raidījuma beigās. «Mums teica tā: ģimenes sauc secībā no pirmās uz pēdējo, vadoties pēc žūrijas un skatītāju kopvērtējuma,» atklāj Edgars. «Taču ko mēs ieraugām tagad, kad beidzot atklāti visu raidījumu rezultāti? Mēs ne reizi neesam bijuši priekšpēdējie, lai gan veselas četras reizes tikām izsaukti tieši priekšpēdējie! Tajā pašā laikā cita ģimene, kas nu ir plūkusi uzvaras laurus, uzkrītoši bieži tika saukta viena no pirmajām, lai gan pēc balsojuma rezultātiem nebūt neatradās priekšgalā...»

Vai lobēta tikai viena ģimene?

Sarunā ar »VZ« Krūmiņi arī atklāj, ka viņi esot bijusi vienīgā ģimene, pie kuras LNT filmēšanas grupa tā arī neesot atbraukusi, lai safilmētu sižetu, kas ekrānos bija skatāms par pilnīgi visām ģimenēm. Uz jautājumu, kāpēc tā, ģimene saņēmusi atbildi: viņu dzīvesvieta Alūksne atrodoties pārāk tālu no Rīgas. «Taču, piemēram, Zaļkalniņi bija redzami gan LNT raidījumā «Rīta mikslis», gan vairāku žurnālu lielajās intervijās – vai tas nav pārlieku tendenciozi?» retoriski vaicā Edgars. «Turklāt, manuprāt, ir jāvērtē visa ģimene, nevis tikai viens tās cilvēks. Jā, Zanīte ir baigi foršā – maza, mīļa, smuka meitene. Taču tad, kad uz skatuves uzkāpa mans mazais brālis Sandis un nospēlēja vijoli, žūrija viņam aizrādīja – puika esot nodziedājis šķības notis. Tajā pašā laikā atliek parādīties mazajai Zanītei, kas raganu dziesmā vienkārši nostāvēja uz skatuves, lai žūrija viņu apbērtu ar komplimentiem: vai, cik tu skaisti nostāvēji uz skatuves! Nu kur gan šeit ir taisnība?!»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [138] ››
zzii 07.12.2010 11:25
Krūmiņi jebkurā gadījumā bija labākie

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss