Regnāra Vaivara bijusī mīļākā - valsts labākā aktrise

Par gada labāko aktrisi šosezon atzīta Daiga Kažociņa, kura plašāku atpazīstamību guva draudzēšanās laikā ar ekstravagnto Regnāru Vaivaru. Fotogalerija.

Regnāra  Vaivara bijusī mīļākā - valsts labākā aktrise
Komentāri[13] Bilžu galerija[17] 26.11.2010 07:27

Par aktrisei piešķirto augsto titulu, māksliniece ceremonijas laikā pat apraudājās.

Daiga Kažociņa pēc mēneša svinēs 36.-os šūpuļsvētkus, un viņa ir Nacionālā teātra aktrise kopš 2000.gada. Plašāku popularitāti aktrise ieguva jau pirms daudziem gadiem, būdama talantīgā  un ekstravagantā režisora Regnāra Vaivara draudzene. Viņš tad arī tiek uzskatīts par aktrises krusttēvu un talanta atklājēju.

Balva par labāko aktrisi piešķirta par Nacionālajā teātrī atveidoto Katrīnas lomu Deivida Oberna lugā "Pierādījums". Izrādes režisors ir Valters Sīlis.

Kritiķi raksta:

Spēlējot pie Pētera Krilova Daiga Kažociņa  pa īstam atvērās. Viņai Regnāra Vaivara izrādēs bieži iznācis spēlēt tikai ekscentriskas formas, bet, piemēram, “Dzelzszāles” Santas bravūra un ekstravagances bija  precīzi atrasta čaula slēptai vientulībai un izmisumam.

Iz latviešu teātra vēstures. Režisors + aktrise

Ne bez grēka ir teātru režisori, kuriem mēdz iepatikties jauniņās aktrisītes. Tāds, noteikti ir tik  daudz aprunātais Regnārs Vaivars, kura "kontā" ir tādas aktrises kā Anita Sproģe, Daiga Kažociņa, Kristīne Krūze. Taču tā jau ir pagātne. Šodien jaunā aktrise Kristīne Krūze savaldzinājusi citu režisoru, un tas ir JRT mākslinieciskais vadītājs un režisors Alvis Hermanis. Režisoram Gatim Šmitam reiz bija iepatikusies smukā un talantīgā JRT aktrise Baiba Broka, bet šī radošā pāra laulībai nebija lemts ilgs mūžs. Baiba kļuva par māmiņu savam pirmdzimtajam, un viņas  bērniņa tēvs nav vis Šmits, bet cits Gatis — tā paša teātra skaņu meistars Gatis Bulis.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
Kaija 28.12.2010 14:59
Jā, fotogrāfs ar fotošopu nemaz nevarēja pastrādāt, vai ne ko? Pretīga attieksme, izbojā cilvēkam triumfa brīdi. Un virsraksts arī - it kā Vaivara tagadējā mīļākā būtu izdomājusi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss