Visseksīgākā un pikantākā no visām viešņām - Nila Ušakova kundze Jeļena (FOTO)

Plānā seksīgā kleitiņā un bez apakšveļas. Uz pieņemšanu valsts svētkos pie augstākās amatpersonas ieradās joprojām iemīlējies un laimīgs pāris - Rīgas mērs Nils Ušakovs (34) ar kundzi Jeļenu (20). Fotogalerija.

Visseksīgākā un pikantākā no visām viešņām - Nila Ušakova kundze Jeļena (FOTO)
Komentāri[64] Bilžu galerija[8] 19.11.2010 08:48

Tiem nedaudzajiem mediju pārstāvjiem kuri izteica vēlēšanos iemūžināt pieņemšanas ceremonijas viesus, Valsts prezidenta preses dienests dāvāja laipnu iespēju strādāt Rīgas pils pagalmā.

Kad vadošie preses fotogrāfi sasveicinājās ar Nilu un Jeļenu, Rīgas mērs ar kundzi laipni novēlēja priecīgus svētkus arī žurnālistiem un bez steigas nopozēja vēstures mirkļiem.

Seksīgā Jeļena bija tērpusies zilos toņos, plānās kleitiņas piegriezums veidoja pikantu dekoltē, zem kāda krūšturus dāmas nenēsā. Tā kā laiks bija visai vēss, tad šādu pikantēriju nepamanīt bija neiespējami...

Vipi.lv jau rakstīja, ka iepriekš Nila Ušakova kundze presei stāstījusi par savu cīņu ar ķermeņa svaru un ka slaidumu viņa īsā laikā atguvusi pateicoties aktīvam dzīvesveidam.

Ušakovam šīs ir jau otrās laulības. No iepriekšējās sievas Marijas viņš šķīries pirms diviem gadiem.  Ar Jeļenu abi pirmo reizi satikās 2007.gadā, kad meitene vēl mācījās vidusskolā. Šogad janvārī abi viens otram teica oficiālu jāvārdu. To, ka šis pāris ir laimīgs var redzēt ar neapbruņotu aci, - viņus vieno fantastisks un neuzspēlēts smaids.

Fotogalerija. - Atvainojamies par fotogrāfiju tehnisko kvalitāti - diemžēl tumsā, dūmakas un rasas lāšu vidē - bilžu kvalitāte cieš pamatīgi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [64] ››
piekriitu 25.11.2010 11:05
Ja tas nebuutu Uškovs, tad meitas maate par taadaam attieciibaam prieciiga nebūtu, buutu dzrīzaak janokauhaas , ka meita mauka.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss