Viņa ekselences - Valsts prezidenta pieņemšana krīzes laikos - FOTOREPORTĀŽA

Vipi.lv bija ekskluzīva iespēja iemūžināt īpaši lūgtos, augstākās raudzes viesus uz Valsts prezidenta Valda Zatlera un viņa kundzes Lilitas Zatleres pieņemšanu. Titulbildē Mārtiņš Bičevskis ar savu daiļo sievu Agnesi Bičevsku - kādreizējo Misis Latvija finālisti.

Viņa ekselences - Valsts prezidenta pieņemšana krīzes laikos - FOTOREPORTĀŽA
Komentāri[26] Bilžu galerija[61] 19.11.2010 03:20

Izsakām vislielāko paldies Valsts Prezidenta preses dienestam un Oskaram Volfam personīgi par doto iespēju būt klāt un iemūžināt lūgtos viesus Rīgas pils pagalmā pie ieejas. Iekšpusē fotografēt atļauts nebija, bildēšana notika ārpusē. Augstie viesi ieradās gan jau gatavās svētku štātēs, gan arī virsdrēbēs.

 Atvainojamies par fotogrāfiju tehnisko kvalitāti - diemžēl tumsā, dūmakas un rasas lāšu vidē - bilžu kvalitāte cieš pamatīgi un sīkās detaļas saredzēt grūti.

Šogad, kā jau krīzes laikos viss bija daudz "šķidrāk". Pieņemšana tika rīkota pilī, lai nav jāīrē citas dārgas telpas. Arī viesu skaits mazāks. Viena šampanieša glāze jeb welkomdrinks katram. Plašāka izvēle - pie bāra par naudu - VIPiem izdevās uzzināt no "iekšpuses".

Gan skaisti, gan stilīgi - gan pārspīlēti grezni un ārpus protokola - šovakar Rīgas pilī ieradās visdažādāk tērpušās dāmas un kungi. Varēja novērot, ka arī uz apģērbu dārdzību un greznumu krīze diemžēl metusi savu ēnu...

Rīgas pilī uz 18.novembra svētku balli par godu Latvijas valsts 92. gadskārtai bija aicināti 250 viesu, taču Rīgas pils neatklāj, cik izmaksājusi svētku pieņemšana. Šī informācija tikšot atklāta tikai pēc svētkiem. "18.novembra pieņemšana simboliski notika Rīgas pilī, pēdējo reizi pirms tās atjaunošanas darbu sākšanas," - norādīja preses dienestā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [26] ››
Anda 19.11.2010 21:31
Visjaunākie un visskaistākie - Visu Latvijai!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV