TV dīvai Baibai Zvaigznītei uzbrukusi krimināli tiesājama noziedzniece - FOTO

VIPi.lv rīcībā nonākusi ekskluzīva un pagaidām vēl plašākai sabiedrībai slepena informācija par šo incidentu. Mūsu rīcībā ir arī tiesājamās personas foto.

TV dīvai Baibai Zvaigznītei uzbrukusi krimināli tiesājama noziedzniece - FOTO
Komentāri[60] 17.11.2010 14:52

Vipi.lv jau rakstīja par šī gada sākumā notikušo skandālu, kurā it kā par piparu gāzes pūšanu un aizskarošiem vārdiem, sākotnēji tika apvainota vienmēr korektā LNT raidījuma «Mājokļa jautājums» vadītāja Baiba Zvaigznīte.

Vipi.lv no drošiem avotiem tiesībsargājošās iestādēs ir izdevies uzzināt, ka Baibas Zvaigznītes vainas notikušajā nav un ir notikusi tikai pašaizsargāšanās -  pēc izmeklēšanas to apstiprinājusi Valsts policija. 

Izrādās, ka ar neslavas celšanu pret TV eksdīvu nodarbojusies Ilona Tupiņa (šī stāsta galvenais personāžs un skandālists), kura, kā izrādās, pati ir krimināli tiesājama kādā citā nodarījumā.

Šai noziegumā no Ilonas Tupiņas rokas cietušas 10 personas. Viņa ir krimināli apsūdzēta un tiks tiesāta pēc Krimināllikuma 179.p.3.d., 275.2.d. pantiem. Minētie panti paredz bargus cietumsodus, un ir saistīti ar ilgu brīvības atņemšanu. Nozieguma sastāvā šais pantos minēti piesavināšanās lielos apmēros, kā arī narkotisko, psihotropo, stipri iedarbīgo, indīgo vai radioaktīvo vielu, sprāgstvielu, šaujamieroču vai munīcijas piesavināšanās. Tāpat inkriminēta dokumentu, zīmoga,  viltošana un viltota dokumenta, zīmoga realizēšana un izmantošana.

Barbariskie LEXUS īpašnieki, kaušļi un afēristi - Tupiņu ģimene

Ja arī jums, kas zināms par šīs ģimenes apšaubāmajiem darījumiem - rakstiet uz redaktors@vipi.tv

Lozungs „Zvaigznītes patiesā seja”, kura laikā šogad Tupiņu ģimene aicināja koriģēt „sabiedrībai uzspiesto Zvaigznītes publisko tēlu” un diskreditēt pašu Baibu Zvaigznīti, ir izgāzies.  

Šobrīd Baiba vairs raidījumu nevada, jo LNT pēc incidenta aizbildinājusies, ka vajag nomainīt raidījuma seju...

Kas LNT nepatika šai simpātiskajā raidījuma vadītājas sejā? Mēģināsim izdibināt

Turpināsim informēt.

Uzziņai (stāsta Baiba Zvaigznīte):

Šī gada 21.martā ap plkst.1 naktī pa Zirgu ielu devāmies ārā no Vecrīgas, lai kāptu izsauktajā taksometrā un brauktu mājās. Šķērsojot minētās ielas brauktuvi, no aizmugures (tātad braukšanai pretējā virzienā) pie mūsu kājām piebrauca Lexus markas automašīna. Pie stūres sēdošā sieviete gājēju zonā signalizēja, un atskatoties, caur auto priekšējo stiklu nebija grūti saredzēt, ar kādiem vārdiem viņa mūs apveltīja. Mūsu apjukums bija acīmredzams un nodomājām, ka viņi apstājušies, lai atvainotos. Vispirms no blakussēdētāja puses izlēca vīrietis, kurš, rokas vicinādams, devās mana vīra virzienā. Bija skaidri noprotams, ka ne jau atvainoties viņš gatavojas, tāpēc vīrs lika lietā kabatā esošo piparu gāzes baloniņu. Pēc tam no mašīnas izkāpa arī pati agresīvā autovadītāja un metās uz manu pusi.  Es, protams, nobijos un sekoju vīra piemēram: neprognozejāmās personas virzienā pirmo reizi savā dzīvē izpūtu piparu gāzi. Tālāk sekoja gluži loģiska asāka vārdu apmaiņa un, kas ir interesanti, pārkāpēja nevienā brīdī neatpazina ,,TV dīvu". Tikai, kad no Melnā kaķa iznāca kāds paziņa un uzsauca ,,čau, Zvaigznīt!", domāju, vien slapjā laika dēļ, Tupiņa kundze aiz sajūsmas turpat uz bruģa neapmeta kūleni. Acīmredzot, tajā brīdī agresīvās autovadītājas galvā dzima ģeniālā ideja izķengāt un nomelnot mani un manu ģimeni tik publiski, cik vien tas iespējams. Tobrīd jau devāmies prom no nesaprotamā pāra, un falsetā nopakaļ izkliegtos brīdinājumus ,,nu tev ir beigas!" neuztvēru nopietni. Nekad agrāk nebiju saskārusies ar cilvēkiem-afēristiem. Izrādās, ka jebkura publiska persona ar sociālo tīklu un elektroniskās saziņas palīdzību var tikt nomelnota dažu stundu laikā. Līdz tam nekad par to netiku aizdomājusies. Laikam jau mans prāts darbojas pavisam citā līmenī.

Interesanti, ka pēc mana puliskā tēla ,,korekcijas" kampaņas medijos, Ilona Tupiņa vienā no sociālajiem portāliem mēģināja sazināties ar mani caur manas meitas profilu, lai ,,vienotos par lietas tālāku virzību". Viņai vēl pietika bezkaunības traucēt manu bērnu un izmantot viņu kā starpnieku.

Pirms neilga laika mani sameklēja vēl kāda no Tupiņa kundzes ļaunprātībām cietusi dāma Ilona Djomina, pie kuras minētā persona ir strādājusi un apkrāpusi viņas firmu.

Iepazinusies ar Tupiņu rakstītajām ķengām par mani, Ilona Djomina vēlējās dalīties savā pieredzē par Ilonu Tupiņu un pavēstīt sabiedrībai, kas patiesībā ir I. Tupiņa.

Godīgi sakot, uzzinot visus faktus: gan par Holivudas zvaigznes cienīgo laulību skaitu 34 gadu vecumā, gan par apkrāpto cilvēku daudzumu, it nemaz nebiju pārsteigta. Cilvēks dzīvo tajā līmenī, kurā viņš domā. Cik augstu domas lidojumu sasniedz Ilonas Tupiņas prāts, man ir skaidrs.

Par I.Tupiņas noziedzīgajiem nodarījumiem bija tiesa 14. oktobrī, uz kuru tiesājamā I.Tupiņa neieradās. Viņas pārstāvis Aleksandrs Serovs paziņoja, ka viņa aizstāvamā I. Tupiņa ir slima un uz tiesu ierasties nevar un tiesai iesniedza slimības lapu. Ir pamatotas aizdomas, ka minētajā datumā I. Tupiņa nemaz nebija saslimusi. Atliek vien noskaidrot, kurš ārsts ir izsniedzis augšminēto slimības lapu un noskaidrot, ar ko tad I. Tupiņa bija tā saslimusi minētajā datumā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [60] ››
Aina 05.07.2014 22:41
LNT sejas parstavji,ari nav starā no Zvaigznītes jau sen,rupja,nepiedienīga,ir pieradījumi,ka viss ko viņa te skaidro ir tīrākie meli,lai noslēptu vainu,jo kā nekā vada raidījumu.No apstiprināta avota tika noskaidrots Tupiņa Ilona bija stāvoklī šajā periodā!Zvaigznīt,ceru gadi tevi ir mainījuši! Veiksmi!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss