Miljonāre Plaude slēpjas; Uzņēmēja ar jauno vīru esot rūdīti mahinatori - FOTO

Runa ir par daudziem miljoniem. Uzņēmējai arestēti konti un uzsākta tiesvedība; lietā iesaistījies pats Parex prezidents.

Miljonāre Plaude slēpjas; Uzņēmēja ar jauno vīru esot rūdīti mahinatori - FOTO
Komentāri[12] Bilžu galerija[3] 02.11.2010 14:48

Ieva Plaude-Rēlingere kopā ar jauno vīru esot lieli un slīpēti mahinatori - VIPiem sūdzas vairāki uzņēmēji, kuri saistīti ar  šo pāri. No šīs dāmas esot ļoti jāuzmanās - aptīs ap pirkstu tā, ka nemaz nejutīs un aizlaidīsies. Toties problēmas viņas sadarbības partnerim projekta finālā varot sanākt lielas.

Lietas būtība šoreiz ir daudzu miljonu vērta.

Medijus pāršalkusi ziņa par to, ka AS "Parex banka" sākusi virkni tiesvedību pret atsevišķiem "Kolonnas" grupas uzņēmumiem un arī personīgi pret dibinātāju un akcionāri Ievu Plaudi-Rēlingeri kā fizisku personu.

"Parex" nebrīdinot arestējis Plaudes-Rēlingeres privātos kontus un privāto mantu, kā arī "Parex bankas" prezidents Kristofers Gviljamss personīgi liecināja tiesā, ka uzņēmēja slēpjas un nav atrodama Latvijā.

 "Biju izbrīnīta, jo vēl 15.septembrī tikos ar Gviljamsa kungu, lai pārrunātu savu privāto garantiju jautājumu, un vienojāmies par nākamās tikšanās laiku pēc dažām nedēļām. Aicinātu viņu vienkārši man piezvanīt, ja rodas sajūta, ka neesmu pieejama," žurnālistiem taisnojas Plaude-Rēlingere.

Ko gan skandalozā uzņēmēja darīja vēlēšanu naktī viesnīcā Rīdzene? Cerēja uz lielo un sev tik ļoti izdevīgo apvienības Par Labu Latviju uzvaru!

Interesanti, ka uzņēmumu "Kolonna" grupas dibinātāja un akcionāre Ieva Plaude-Rēlingere pirms dažām dienām Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā iesniegusi savu maksātnespējas pieteikumu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
euu 10.11.2010 10:49
Plaude=Skele, abiem rup tikai savs macinjs un tauta ir tikai savas bagatibas vairosanai...pretigi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss