Uldis Marhilēvičs cenšas iekarot Candy simpātijas

Kā noskaidroja Vipi.lv, tad šonedēļ šova "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" dalībnieki izpildīs jau divas dziesmas, proti, vienu jau iepriekš dziedātu, bet otru - jaunu.

Uldis Marhilēvičs cenšas iekarot Candy simpātijas
Komentāri[3] Bilžu galerija[4] 09.10.2010 11:33

Komponistam Nikam Matvejevam šovā vairs palicis tikai viens pāris, tādēļ par to jārūpējas, kā māk un cik spēj. Savādāk, ko iesāks šova veidotāji?

Visi šova dalībnieki šoreiz izpildīs dziesmu pēc savas brīvas izvēles. Varam pačukstēt, ka lielākā daļa esot izvēlējušies ļoti liriskas dziesmas. Pēc tam visi pāri uzstāsies vēlreiz ar kādu jau iepriekš izpildītu dziesmu.

Pie žūrijas galda rīt redzēsim Kristīni Zadovsku, Andri Bērziņu, Mārtiņu Freimani un Ivaru Godmani, kurš ir ne tikai politiķis, bet arī zinošs rokmūziķis. Godmanim nav svešas arī bundzinieka iemaņas.

Otrdien dzimšanas dienu svinējusi dziedātāja Candy jeb Liene Bronuša. Viņa, ierodoties uz mēģinājumu, tika pārsteigta - dziedātājas komandas vadītājs Uldis Marhilēvičs pasniedza rozes, bet šova partneris Mārtiņš Burke-Burkevics konfektes. Tika dzerts arī šampanietis.

Šodien dzimšanas dienu svin šova scenārija autors Kārlis Anitens.


 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
m 09.10.2010 16:43
viņš centās iekarot Freimaņa simpātijas, bet nesanāca, tāpēc pārmetās uz Lieni.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss