Elgitas Magones māte lielās, ka viņai bijis sekss ar Ernestu GULBI

Latvijas labākais un pasaules "Top 50" tenisists Ernests Gulbis nav pārlieku biežs viesis dzimtajās mājās, tāpēc nav brīnums, ka, viņam te iegriežoties, dzimst visdažādākās baumas par slavenības privātās dzīves gaitām.

Elgitas Magones māte lielās, ka viņai bijis sekss ar Ernestu GULBI
Komentāri[37] 02.10.2010 08:40

Pats Ernests nekad par tām nav atklāti stāstījis, lai gan var noprast, ka sieviešu jomā viņš nav nekāds svētdienasskolas audzēknis. "VZ" rīcībā nonāca šokējošas vēstis par tenisista iespējamo sakaru ar gados krietni vecāku kundzi.

Gulbis kā jaunības eliksīrs

Dažkārt ballītes laikā atrodoties kādā no klubiem, jaunākās baumas nav jānoklausās no blakus galdiņa vai jādzird nākamās dienas rītā no karstiem telefona zvaniem – izrādās, tās var dzirdēt, dodoties uz dāmu istabu, kur dažas glāzītes (un ne tikai) iedzērušās meitenes dalās ar saviem gultas noslēpumiem. Tad, lūk, tā gadījās arī ar bijušās ballīšu karalienes un nu jau nedaudz piezemētākās repera Gacho (Gatis Irbe) draudzenes Elgitas Magones mammu Ivetu Magoni (38). Magoņu seniore, sava iecienītā kluba "Push" dāmu istabā, netīšām (vai tīšām) informēja visas tualetē esošās meitenes par savu jaunības eliksīra "noslēpumu": izrādās, tie esot par viņu gados krietni jaunākie gultas partneri, tostarp arī tenisists Ernests Gulbis (22), pie kā akurāt tajā naktī viņa solījās ciemoties.

Magonēm der arī itāļi

Elgita Magone bulvārpreses ievērību izpelnījās, kad, vēl būdama nepilngadīga, tika pie skandalozā basketbolista Armanda Šķēles sāniem. Bumbotājs vēlāk tika nomainīts (ja precīzāk, Šķēle ballēties kāro meiteni vienkārši "atšuva") pret reperi Gacho (Gatis Irbe), kurš pilngadību nesen sasniegušo Elgitu laikam jau iespaido pozitīvi – viņa pēdējā laikā vairs nav manīta karstasinīgi dejojam uz bāra letēm. Turpretī viņas mammai Ivetai gados jaunākie draugi, iespējams, tiešām dod jaunības dvašu, jo no deju grīdas viņa nav atraujama līdz pašai rītausmai. Abas Magones bieži vien redzamas kopā, uzdzīvojot dažādos Rīgas klubos, patīkami pavadot laiku ne tikai "mātes–meitas" kompānijā, bet parasti arī kāda karstasinīga dienvidnieka sabiedrībā, kas gan visdrīzāk varētu būt Ivetas Magones pavadonis. Lai gan Magone seniore bieži redzama Rīgas naktsklubos, patiesībā viņa dzīvo Itālijā, kur sievietei pieder arī kāds modes veikaliņš. Jāpiebilst, ka arī Elgita ik pa laikam ziņo par savu pārcelšanos uz dzīvi Itālijā.

Tēvam vairs nav varas

Ernests Gulbis pašmāju presei vienmēr bijusi noslēpumaina personība – ja citvalstu mediji sajūsminās par latvieša brīvo un nepiespiesto uzvedību preses konferencēs, tad mūsējiem lielākoties nācies aprobežoties ar īso tekstu "komentāru nebūs" – zinātāji to saista ar sportista tēva, kādreizējā "SWH" koncerna šefa Aināra Gulbja diktātu. Šai versijai par labu liecina arī fakts, ka talantīgā sportista māte, aktrise Milēna Gulbe vienmēr bijusi atvērta sarunām, taču uz jautājumiem par dēlu uzreiz aprāvusies – it kā kāds viņai no malas būtu uzspiedis šādu taktiku. Kad Gulbis pagājušajā nedēļā viesojās Latvijā un uzspēlēja izlases sastāvā Deivisa kausa izcīņā, viņš pēkšņi kļuva pārsteidzoši runātīgs – izskatās, ka tēva vara zaudējusi savu dzelžaino spēku pār simpātisko jaunieti.

Sievietes vienmēr patikušas

Par Ernesta Gulbja personīgo dzīvi nav zināms praktiski nekas. Pērn izcēlās skandāls pēc Itālijas sporta portāla "sportitalia.com" vēstītā, ka mūsu tenisists Stokholmā aizturēts, jo kopā ar kādu savu kolēģi plānojis izmantot prostitūtu pakalpojumus. Nekā nosodāma. Savukārt portāls "vipi.tv" vēstīja par tenisista iespējamo sakaru ar seksīgo "princešu" šova dalībnieci, futbola kluba "Skonto" mārketinga menedžeri Montu Zuki – šīs attiecības gan beidzās, tā īsti arī nesākoties. "VZ" piefiksējušas Gulbi vairākos naktsklubos, taču puisis vienmēr bijis atturīgs attiecībās ar tā sauktajām gadījuma rakstura sievietēm un nekad nav pieķerts kādas no pašmāju slavenību ķērāju apskāvienos.

Nav paipuisītis

Ernests Gulbis nav nekāds labais puisītis un to arī nenoliedz. Nesenajā intervijā "Radio SWH" raidījumā "Dziesmu par dzīvi" Ernests atzina: "Protams, ar draugiem iedzeram pāris aliņus, parunājamies, bet tad jau prātā tikai viens..." Starp citu, toreiz Zviedrijā viņam par iespējamo prostitūtu pakalpojumu izmantošanu tika piespriests 170 latu naudas sods, lai arī pats tenisists apgalvoja, ka, neko sliktu nedomādams, vienkārši uzaicinājis garāmejošās meitenes braukt kopā ar viņiem. Latvijā šīs lietas slaveniem un bagātiem vīriešiem darās vēl vienkāršāk...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [37] ››
PenelopeMillere 07.10.2010 10:10
super! labi gan ka tai pat brīdī meiteņu WC atradās kāda, kas šo prieka vēsti nodod tālāk mums, pietam ļoti lasāmā formā. cepumiņš autoram

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss