Ellai jauns stils; Dziedātāja kopē skandalozo Lady Gaga - FOTO

Vakar vēlu vakarā tika atklāts kārtējais šarmantās dziedātājas Elīnas Fūrmanes jaunais projekts. Fotogalerijā Ella fotosesijā VIPiem.

Ellai jauns stils; Dziedātāja kopē skandalozo Lady Gaga - FOTO
Komentāri[25] Bilžu galerija[11] 02.10.2010 09:37

1.oktobrī, pašā Vecrīgas sirdī – Skārņu ielā 9, durvis vēra jauns klubs/restorāns Dstyle jeb Dionīsa stils, kura saimnieces ir dziedātāja un DJ Elīna Fūrmane un uzņēmēja Santa Kola.

Vairāki vakara viesi Ellas jauno stilu atzina par foršu esam, piebilstot, ka līdzība ar Lady Gaga jūtama.

Protams, tas ir tikai apsveicami, ka Elīna vienmēr prot izskatīties apburoši; un tik bieži mainīties.

Uzziņai:

Lai arī Ellas vārds plašākai auditorijai asociējas ar viņas muzikālo darbību, par savu biznesu viņa sāka domāt jau ilgāku laiku atpakaļ. Ārzemju braucienu laikā Elīna apmeklēja dažādās izklaides un apkopoja interesantākās idejas, jo skaidri zināja, ka ar laiku pašai būs savs klubs. Tādēļ brīdī, kad ar uzņēmējas Santas Kolas palīdzību izdevās piesaistīt ārvalstu investoru, Fūrmanei faktiski bija gatava kluba koncepcija.

Kad parādījusies reāla iespēja noslēgt ilgtermiņa telpu īres līgumu Skārņu ielā 9, tika nolemts kluba konceptu papildināt ar restorānu.

Kā uzsver Fūrmane, Dstyle ir vieta cilvēkiem, kuri vēlas ne tikai izklaidēties, bet arī saturīgi pavadīt laiku. Darba dienu vakaros Dstyle telpās notiks kino vakari, salsas nodarbības un dažādi tematiskie pasākumi, bet piektdienās un sestdienās par kvalitatīvu mūziku rūpēsies tādi pazīstami dīdžeji Rise, Ksenia Kamikaze, Milk Magic un pati Ella. Reizi mēnesī klubā viesosies ārzemju mākslinieki un dīdžeji, savus pasākumus rīkos Bogdan Taran un DJ Crash, tur notiks vietējo mākslinieku izstādes, kā arī dažādi ar modi un stilu saistīti pasākumi. Vakaros Dstyle darbosies face control, jo ieeja klubā paredzēta no 21.gada vecuma.

Dstyle telpās ierīkota arī radio studija, kurā saimniekos DJ Ella un no kurienes piektdienu vakaros notiks tiešās translācijas radio Capital FM 94,9 ēterā. Pagaidām Fūrmane koncertēšanā ietur nelielu pauzi, taču ar muzikālo darbību viņa nodarbosies arī turpmāk. Nākotnes plānos E. Fūrmanei ietilpst arī ierakstu studijas Dstyle izveide.


Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
navparkorakstītpresei 05.10.2010 21:07
Gagas stilam ir patents?
šaurās pierītes

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss