Kubliņa atbalsta labdarības akciju; Īstā Princese atkal pazudusi - FOTO

Mācību grāmatas, zīmuļi, penāļi, klades, burtnīcas un citas skolai nepieciešamas mantas līdz pat 5. septembrim ikviens interesents apmaiņas veidā var iegūt tirdzniecības centra „Domina” organizētajā skolas mantu maiņas vietā „Mantinieks”. Tas īstenots sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu un Latvijas Sarkano Krustu un jau pirmajās darbības stundās guvis lielu iedzīvotāju atsaucību.

Kubliņa atbalsta labdarības akciju; Īstā Princese atkal pazudusi - FOTO
Komentāri[20] Bilžu galerija[9] 19.08.2010 08:55

Patiess prieks, ka Sanita Kubliņa pasākumus apmeklē ne tikai, lai zīmētos, bet arī piedalās labdarības akcijās un palīdz Latvijas trūcīgajiem bērniem.

 

Ko gan dara īstā Princese Alise Piterniece? Kur pagaisuši kroņa nēsātājas solījumi pievērsties labdarībai?

 

Fotogalerijā Sanita akcijas Mantinieks atklāšanā.

 

Skolas lietu apmaiņas vietas būtība ir sniegt iespēju jau esošajiem un topošajiem skolēniem piepildīt skolas somas - nest uz t/c „Domina” pašiem vairs nevajadzīgas skolas un studiju laika lietas un iemainīt tās pret nepieciešamajām, ko uz „Mantinieku” atgādājuši citi skolēni, viņu vecāki, uzņēmēji, valsts un nevalstiskās organizācijas. Tomēr maiņa nav obligāta, un mantas var arī vienkārši ziedot.

Lai mudinātu cilvēkus pārskatīt savu mantu krājumus un vairs nevajadzīgās lietas ziedot, tādējādi paplašinot mantu izvēles klāstu un palīdzot ietaupīt līdzekļus to saņēmējiem, „Mantinieka” atklāšanas pasākumā piedalījās un skolas lietas ziedoja arī  TV šova „Latvijas Princese” dalībniece Sanita Kubliņa.  

Kopā ar domubiedriem t/c „Domina” „Mantinieku” organizē jau otro gadu, jo nepieciešamība pēc šāda veida palīdzības nav mazinājusies, pat pieaugusi. To apliecina arī Rīgas domes Labklājības departamenta dati - šī gada pirmajos septiņos mēnešos Rīgas Sociālajā dienestā reģistrētas 34 890 trūcīgas personas jeb 15 362 trūcīgas ģimenes (mājsaimniecības), no kurām 6 314 (41%) ir ģimenes ar bērniem. Turklāt, salīdzinot ar 2009. gada datiem, ģimeņu skaits, kurām nepieciešama palīdzība, ir pieaudzis uz pusi.

 Pieprasījumu pēc šādas akcijas apliecināja arī šī gada „Mantinieka” pirmo darbības stundu rezultāti. Vēl pirms oficiālās skolas lietu apmaiņas vietas atklāšanas rīta stundās tika atnestas jau 92 mācību grāmatas un kancelejas piederumi, kuri lielākoties tika iemainīti.

Mantas, kas akcijas laikā būs palikušas pāri, pēc 5. septembra tiks nodotas Latvijas Sarkanā Krusta rīcībā, kas tās tālāk nogādās skolām, bērnu namiem, kā arī ģimenēm, kurās trūkst līdzekļu, lai pilnvērtīgi pašu spēkiem sagatavotos skolai.

„Akciju ar mācību grāmatu un skolas lietu maiņu Latvijas Sarkanais Krusts Rīgā rīko jau vairākus gadus, tādēļ esam pārliecinājušies par tās nozīmīgumu. Katru gadu par apmaiņas punktā atrastajām grāmatām un kancelejas piederumiem priecājas vairāki simti bērnu - tā ir laba motivācija šo tradīciju turpināt un aicināt arī citus iesaistīties,” saka Ketija Tālberga, Latvijas Sarkanā Krusta Rīgas Centra komitejas izpilddirektore.

Pastāsti arī Tu par „Mantinieku” citiem, tādējādi vēl kādam skolēnam radot iespēju iegūt nepieciešamās skolas mantas un sagatavoties jauno zinību apgūšanai!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
miza 21.08.2010 22:07
Lai viņas dara,ko grib,bet ceru,ka vairāk nekad netiks organizēts tik bezjēdzīgs šovs ar pilnīgi neatbilstošu nosaukumu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss