Freimanis: PLL slēdz dažādus līgumus, cenšoties pārliecināt, ka ir ietekmīga

Partiju apvienība Par labu Latviju! (PLL), parakstot saprašanās memorandus ar dažādām organizācijām, cenšas radīt iespaidu, ka ir ietekmīga, uzņemoties saistības nākotnē. Tā, atbildot uz Dienas jautājumu, saka socioloģisko pētījumu firmas Latvijas fakti direktors Aigars Freimanis.

Freimanis: PLL slēdz dažādus līgumus, cenšoties pārliecināt, ka ir ietekmīga
Komentāri[3] 08.08.2010 13:12
«Protams, viņi tagad nedomā, kā memorandos rakstīto vēlāk realizēs dzīvē,» teic A.Freimanis un šo PLL izvēlēto modeli vērtē ar plusa zīmi, «tā nav aplama stratēģija».

Sociologs norāda, ka vēlētājiem ir jāapzinās – patiesībā šīs organizācijas, ar kurām PLL paraksta memorandus, pārstāv šauras sociālās grupas. «To pierāda kaut vai tas, ka pat salīdzinoši lielajā Latvijas Pensionāru federācijā nav vienprātības, ir dažādi strāvojumi,» saka A.Freimanis. «Jāsecina, ka memorandu parakstīšana ir veids, kā pievērst publikas uzmanību.»

Sociologs, kopumā vērtējot PLL kampaņu, norāda, ka tās autors reklāmists Ēriks Stendzenieks to centrēs ap Aināra Šlesera asi, «līdzīgi kā pašvaldību vēlēšanās, kurās viņiem izdevās dabūt arī krieviski runājošo balsis».

Jau ziņots, ka PLL parakstījusi virkni saprašanās memorandu ar dažādām sabiedriskajām un profesionālajām organizācijām.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
annīte 09.08.2010 11:16
Baigi "prātīgās" organizācijas, resp., to vadītāji: gan jau viņiem atmetīs kādu apgrauztu kaulu, ka piedalījušis cilvēku apmaušanā...NEVIENU "MEMORANDU" JAU VIŅI NEPILDĪS. tAS TAČU IR SKAIDRS.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss