SONČIKA jau labu laiku esot "uz tu" ar baltajiem pulverīšiem

«...pat dodoties uz skaistumkopšanas salonu, viņa turpat uz vietas vispirms iešņauc un tikai tad ļaujas procedūrām,» tā par ballīšu karalieni Aneti Sončiku (28), kuru pirms divām nedēļām policija aizturēja uz aizdomu pamata par narkotiku lietošanu un glabāšanu, »VZ« izteicās kāda sabiedrībā labi zināma dāma, kas gan vēlējās palikt anonīma.

SONČIKA jau labu laiku esot "uz tu" ar baltajiem pulverīšiem
Komentāri[16] 30.07.2010 07:35

Pirms pāris nedēļām festivāla «Positivus» apsargi ballīšu karalienes Anetes Sončikas kosmētikas somiņā nejauši uzgāja tabletes, kas, kā norādīja pati to īpašniece, bijušas vien nevainīgas baldriāna dražejas. «Tās nebija nekādas narkotikas!» strikti paziņoja Sončika. Kamdēļ šīs izteikti specifiskā aromāta tabletītes ballīšu karaliene pārnēsājusi, izņemtas no tam paredzētā oriģinālā iepakojuma, saberot aizdomīgā plastmasas maisiņā, tā arī palika neatbildēts.

Pēc nepilnas stundas pavadīšanas pie festivāla ieejas stāvošajā policijas operatīvajā transportā, kurā Sončikai tika sastādīts protokols un veiktas asins analīzes, ballīšu karalieni palaida brīvībā. «Esmu pārliecināta, ka analīžu rezultāti nekādas narkotiskas vielas neuzrādīs!» pārliecinoši teica meitene. Interesējoties par šiem rezultātiem, Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja priekšniece Ieva Rekšņa »VZ« pavēstīja: «Analīžu rezultāti ir konfidenciāla informācija, tādēļ mēs tos nedrīkstam presei izpaust.» Tikmēr pati aizdomās turamā no jebkādiem komentāriem par iespējamo narkotiku lietošanu runāt atsakās. Taču »VZ« izdevās atrast cilvēkus, kas apliecināja – ballīšu karaliene jau labu laiku esot «uz tu» ar baltiem pulverīšiem.

«Nav vajadzīgas neprātīgas ballītes – pat dodoties uz skaistumkopšanas salonu, Anne turpat uz galdiņa izber balto pulverīti un, pirms ļaušanās SPA procedūrām, vispirms mazliet iešņauc,» »VZ« pavēstīja kāda Latvijā labi zināma sabiedrības dāma, kas saprotamu iemeslu dēļ vēlējās palikt anonīma. «Anete taču bez kociņa vispār nekur neiet – pats esmu piedalījies pasākumā, kur Anete un viņas drauģelis mazais, brūnais Dāvids Roževics jeb Perfs dod pa degunu,» publiski informē kāds cits zinātājs.

»VZ« noskaidroja, ka Roževics, kas slēpjas zem pseidonīma Perfs, par narkotiku lietošanu internetā runā ļoti brīvi. «Vakar pieveda ļoti labu man testam, ja ņem 50 g – salda cena, par 100 g nerunājot,» informē Sončikas draugu lokā esošais Perfs kādā pāris gadu vecā publiskā čata sarunā. «Man bieži mainās numuri, un galu galā – neesmu nekāds dīleris,» turpina Perfs, viszinoši norādot – lai ņemtos ar mazajām zivīm, Kriminālpolicijai neesot īsti resursu. «Uzskatu, ka riskam ir pakļauta sabiedrības daļa ar nepietiekamu izglītotību šajos jautājumos – maznodrošinātie, bērni no nelabvēlīgām ģimenēm un tā tālāk, un tā joprojām. Cilvēkiem, kuriem «uppers», «downers», «psychedelics» un «stiprais vanadziņš» ir viss vienā maisā. Es cenšos apmeklēt tikai tādus pasākumus, kur šis sabiedrības slānis nav sastopams. «Saulaino kluberu» pasākumos šādas lietas taču nenotiek, ne tā?» retoriski vaicā Perfs, kas par sevi saka – labi nodrošinātā sabiedrības daļa, un ne bez grēka, lieto šo un to, un visai bieži, bet «huiņu» netaisa.

Šajā nedēļā »VZ« Sončiku satika «Jaunā viļņa» atklāšanas koncertā, uz kuru narkotiku ažiotāžā iekļuvusī dāma bija ieradusies sava brāļa Jāņa Sončika un drauga Kaspara Vecpuiša pavadībā. Pēdējais ir Latvijas skandalozāko basketbolistu ilggadējs ballīšu kompanjons, turklāt, kā sabiedrības kuluāros baumo, no viņa var prasīt arī kaut ko vairāk par draudzīga pleca sniegšanu «tusētāju paaudzes» mājās nogādāšanai pēc kārtīgāka dzertiņa.

Jāatgādina, ka Vecpuisis ar Sončiku ir kopā manīti jau vairākkārt. Tā, piemēram, gada sākumā abi, cieši rokās sadevušies, apmeklēja kluba «Push» ballīti. Abpusējie uzmanības apliecinājumi, ko būtu grūti raksturot ar ierasto «mēs esam tikai draugi», toreiz tikai apstiprināja gaisā uzvirmojušās baumas par Sončikas pašķiršanos no viņas līdzšinējā draudziņa, veikala «Degviela» līdzīpašnieka Renāra Kemzāna, kurš draugu lokā labāk pazīstams kā Gastons. Arī «Jaunā viļņa» ballītē Vecpuisis no Sončikas neatkāpās gandrīz ne soli. Tā arī nesagaidot koncerta beigas, abi Dzintara koncertzāli pameta kopā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
patry 30.07.2010 23:08
izlasot rakstu skaidrs ir tas, ka autors ir nokritis no mēness vai stipri atsities pret izlietni.......

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss