Jurkāns: Ulmanis domā, ka viņam ikviena «politiska bāba» ir pa zobam

Ulmanis veltīgi domā, ka, barojot Šķēli un Šleseru ar šokolādi, no viņiem varēs izslaukt kakao. Tā ironizē bijušais politiķis Jānis Jurkāns intervijā laikrakstam Telegraf.

Jurkāns: Ulmanis domā, ka viņam ikviena «politiska bāba» ir pa zobam
Komentāri[3] 22.07.2010 12:13

Viņš norāda, ka pienāk vecums, kad cilvēks vairs nejūt laukumu. Tas esot līdzīgi kā pavecam vīrietim, kuram šķiet, ka ikviena «bāba» vēl ir pa zobam. J. Jurkāns esot norādījis Ulmanim, ka ne Šķēle, ne Šlesers nelabosies, lai kā uz to cer Ulmanis. Bijušais prezidents neesot viņam iebildis.

Savukārt Ušakovam esot paveicies, ka Šlesers gatavojas aiziet uz Saeimu, jo citādi Šlesers esot tāds lipeklis (ļipučka), no kura grūti atbrīvoties, norāda Jurkāns. Esot blakus Šleseram, vienmēr jājūt šis «smagsvars», viņš vienmēr dominē, norāda bijušais politiķis.

Viņaprāt, no partijām tikai Saskaņas centrs esot saglabājis savu elektorātu un nav pieļāvis nopietnas kļūdas. Tiesa, arī TB/LNNK sekojot savu vēlētāju noskaņojumam, tāpat skaidra nostāja ir PCTVL, uzskata J. Jurkāns (attēlā).

Jautāts par iespējamo premjera kandidātu, J. Jurkāns norāda, ka tam jābūt ekonomistam nevis politiķim. Arī viņš negatavojoties atgriezties politikā, turklāt drīzumā ne Ārlietu ministrija, ne Aizsardzības ministrija nebūšot vajadzīgas. Vienīgais glābiņš esot Eiropas Savienotās valstis. Katrā ziņā Latvija esot apliecinājusi, ka nespēj būt patstāvīga valsts

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
IKA 23.07.2010 16:06
Jurkān, paskaties pats uz sevi!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss