Mis Latvijai Ludmilai Voroncovai veikta lūpu palielināšana (operācijas FOTO)

Ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā arvien populārāk kļūst savu izskatu uzlabot nevis ar plastisko ķirurgu un skalpeļa palīdzību, bet gan ar estētiskās medicīnas centru sniegtajiem pakalpojumiem. Šoreiz devāmies līdzi daiļajai Mis Latvija 2009 Ludmilai Voroncovai, kurai estētiskās medicīnas centrā "KIKO" tika veikta virslūpas palielināšana.

Mis Latvijai Ludmilai Voroncovai veikta lūpu palielināšana (operācijas FOTO)
Komentāri[65] Bilžu galerija[20] 18.06.2010 08:00

VIPi bija iespēja būt klāt brīdī, kad Ludmilai Voroncovai tika veikta lūpu formas korekcija un apjoma palielināšana ar hialuronskābes filleru.

 

Jaunajai Mis Latvija titula īpašniecei minēto procedūru veica estētiskās medicīnas centra "KIKO” īpašniece Irina Kalniņa.  „No citiem estētikas medicīnas centriem mēs atšķiramies ar labām cenām un to, ka mūsu speciālisti uzreiz apmācās pie kosmētikas un iekārtu ražotājiem. Pēc tam apmācam arī citus speciālistus Latvijā,” VIPi stāsta Irina Kalniņa.

 

PIRMS

 

Kā pārliecinājāmies paši, tad minētais salons ir ļoti labi apmeklēts un to iecienījušas arī vairākas Latvijas slavenības.

 

Mis Latvija 2009 sākumā bija iecerējusi veikt sejas procedūru, taču pēdējā brīdī pārdomāja. „Šodien esmu gatava kam ekstrēmākam,” smaidot noteica Ludmila, kura jau sēdēja procedūru kabineta krēslā.

 

„Ikdienā cenšos nelietot īpaši daudz kosmētiku. Minimāli pūderi, jo pārlieku aizraušanās ar dažādiem sejas krēmiem nav ieteicama. Protams, ka cenšos arī labi izgulēties. Ar diētām neaizraujos, bet vismaz četras reizes nedēļā apmeklēju sporta zāli. Pašsajūtu noteikti var uzlabot arī ar pastaigu svaigā gaisā,” pirms procedūras VIPi stāstīja Ludmila Voroncova.

 

PĒC. P.S. Pēc veiktās procedūras parādās neliels pampums, kurš pēc pāris stundām pazūd.

 

Jau 28. jūnijā Ludmila dosies uz Karību salām, kur notiks konkurss „Miss Model International 2010”.

 

VIPi saka paldies estētiskās medicīnas centra "KIKO", kas atrodas Rīgā,  Dzirnavu iela 134a, īpašniecei Irinai Kalniņai par iespēju sekot līdzi Ludmilas Voroncovas iespaidīgajām pārvērtībām.

 

Vairāk: kicoplus.com

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [65] ››
jūlija 01.09.2010 22:15
tā ir mis Latvija??? cik neglīta!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss