Krasovickis šodien sasaucis preses konferenci

Šodien viens no bijušajiem AS "Parex banka" īpašniekiem Viktors Krasovickis plkst.14 sasaucis preses konferenci, informēja viņa un otra bijušā bankas īpašnieka Valērija Kargina preses sekretārs Sergejs Bardovskis.

Krasovickis šodien sasaucis preses konferenci
Komentāri[4] 14.06.2010 12:23

Bardovskis norādīja, ka preses konferencē Krasovickis iecerējis sniegt aktuālo informāciju un atbildēt uz žurnālistu jautājumiem par pēdējā laika notikumiem ap "Parex bankas" restrukturizāciju, grozījumiem Kredītiestāžu likumā un savu interešu aizstāvību "Parex bankas" sadalīšanā.

Preses konference notiks viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija" plkst.14.

Kā ziņots, valdība starptautiskajiem aizdevējiem, iespējams, ir apsolījusi neieguldīt papildu līdzekļus "Parex bankas" sadalīšanā un nodrošināt, ka labumu no šī procesa negūst bankas bijušie akcionāri, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais vēstules projekts Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF).

Dokumentu pieņēma valdība, un, kamēr to nav apstiprinājuši aizdevēji, tā noslēguma teksts no Latvijas oficiālo institūciju puses pagaidām gan tiek turēts slepenībā.

Aģentūras LETA rīcībā esošie dokumenti liecina, ka Latvija apņemas ieviest "Parex bankas" restrukturizācijas plānu, tiklīdz to apstiprinās Eiropas Komisija. Plāns paredz pārvietot jaunā bankā visus tā dēvētos labos pamatdarbības aktīvus un dažus nepamatdarbības aktīvus, kā arī prioritārās saistības, tostarp visus neapgrūtinātos klientu noguldījumus, bet atlikušie aktīvi un saistības paliks esošajā bankā.

Tāpat Latvijas Televīzijas raidījums "De facto" informēja, ka "Parex bankas" viceprezidente Līga Puriņa konsultē Saeimā pārstāvētās apvienības "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL) frakcijas deputātus saistībā ar pretrunīgi vērtētajiem grozījumiem Kredītiestāžu likumā un atzīst, ka saistībā ar likuma labojumiem Saeimā lobē Kargina un Krasovicka intereses.

"De facto" atzīmē, ka likuma labojumus saista ar abu "Parex bankas" bijušo īpašnieku centieniem nosargāt savus 36 miljonus latu lielos noguldījumus bankas subordinētajā kapitālā. Šie miljoni, "Parex banku" sadalot, nonāks tās sliktajā daļā, un pastāv varbūtība, ka atgūt šo naudu Karginam un Krasovickim vairs neizdosies.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
ozijs 14.06.2010 16:53
varbūt sāks atdot pensionāriem ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss