TV3: Aerodium jau samaksājis daļu kukuļa

Šovakar TV3 ziņas apgalvoja, ka Aerodium jau iedevis daļu kukuļa, tas TV3 tapis zināms no drošiem, bet neoficiāliem avotiem.

TV3: Aerodium jau samaksājis daļu kukuļa
Komentāri[3] 10.06.2010 20:06

Aerodium šo situaciju nekomentē, jo par šiem jautējumiem komunicēšot tikai ar tiesībsargājošām iestādēm.

Uzņēmums "Aerodium" nepiekrīt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vakar uzņēmumam saskaņošanai nosūtītajam izstādes "World Expo 2010" Latvijas paviljona pieņemšanas-nodošanas aktam, šodien iepriekš sacīja "Aerodium" pārstāvis Ansis Egle.

Viņš apstiprināja, ka pieņemšanas-nodošanas akta projekts ir saņemts, "Aerodium" tas esošajā redakcijā neapmierina, tāpēc uzņēmums patlaban strādā pie cita pieņemšanas-nodošanas akta projekta varianta.

"No mums atsūtītā dokumenta nav skaidrs - LIAA pieņem vai nepieņem Latvijas paviljonu. Dokumentā ir tikai fiksētas "Aerodium" piemērojamās soda sankcijas par savlaicīgu objekta nenodošanu ekspluatācijā - 331 500 lati, taču šajā dokumentā nav pateikts, vai LIAA šo objektu pieņem vai nepieņem," sacīja Egle.

Viņš piebilda, ka LIAA atsūtītajā dokumentā arī nav skaidri norādīts, kādi ir "Aerodium" nepadarītie darbi saistībā ar Latvijas paviljonu Šanhajā.

Tikmēr ekonomikas minitrs Artis Kampars pieļauj ka daļu šī soda ir iespējasm dzēst, lai nav jāmaksā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
kellija 11.06.2010 01:00
Jā!Tā kunga ceļi ir neizdibināmi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss