Cik īsti vecas ir Dvīnes? Vai krāpšanās Latvijas šovbiznesā?

Par Latvijas seksīgāko dziedošo projektu dēvētās "Dvīnes" māsas Ana un Katrīne jeb Anastasija un Jekaterina Drozdovičas nesen tika suminātas savā dzimšanas dienā.

Cik īsti vecas ir Dvīnes? Vai krāpšanās Latvijas šovbiznesā?
Komentāri[15] 08.06.2010 08:05

Žurnāls "Vakara ziņas" raksta:

Dziedošās dvīņumāsas Ana un Katrīne sestdien atzīmēja savu pilngadību. Tā kā māsas uzstājās blondīņu parādē notiekošajā koncertā, pirmā sumināšana notika Doma laukumā, kur visas sanākušās blondīnes un tūristi viņām nodziedāja «Happy Birthday».

Abas blondīnes tika uzaicinātas uzstāties «Go Blonde» rīkotā gājiena noslēdzošajā koncertā Doma laukumā. Gatavojoties priekšnesumam un kopīgajai blondīņu dejai, meitenes bija pat paguvušas piemirst par savu dzimšanas dienu, taču pasākuma vadītājiem Laurim Reinikam un Annai Lieckalniņai, malkojot šampanieti, pēkšņi ausīs nonāca ziņa, ka nu jau to drīkstēs darīt arī abas dvīņumāsas. Uzzinājis par meiteņu jubileju, Reiniks, uznākot uz skatuves, aicināja visus sanākušos kopīgi nodziedāt dzimšanas dienas apsveikumu. «Mums tas bija pārsteigums, jo negaidījām, ka mūs tā sveiks,» »VZ« atzina māsas. Līdz ar pilngadību nekas meiteņu paradumos nemainīšoties, vienīgi tagad, uzstājoties naktsklubos pēc pulksten 23, vairs nenāksies to darīt pieaugušo uzraudzībā. Vaicātas par pilngadības jubilejas ballīti, dvīnes bija noslēpumainas, vien pastāstīja, ka tā soloties būt jautra, jo viesi varēšot izdejoties gan pie māsu izpildītā repertuāra, gan citu mūziķu izpildītajām dziesmām.

Jāteic, ka mums par lielu pārsteigumu, mazliet pameklējot informāciju pie "lielā brāļa googles" mums izleca 29.jūn 2009  datēts raksts citā dzeltenā portālā - Mango, kurā atrodam šādu informāciju:

Dvīņu māsas Ana un Katrīne jeb Anastasija un Jekaterina Drozdovičas aizvadītās nedēļas nogalē kopā ar skatuves kolēģiem un domubiedriem Opium Cafe svinēja savu pilngadības ballīti, kas izvērtās par skaļu dziedāšanas pasākumu, kas beidzās tikai četros no rīta.

Tā ir pirmā ballīte, kurā dvīņumāsas Ana un Katrīne varēja droši uzturēties klubā, neuztraucoties par pieaugušo pavadību. Dvīnes savā ballītē dziedāja pašas un saņēma dāvanā arī citu jauno dziedātāju muzikālos priekšnesumus.

Katrīne piebilst, ka, lai gan abas kļuvušas 18 gadus vecas, nekas kardināls viņu dzīvēs nav mainījies. „Vien tas, ka tagad mums nav jāuztraucas, ka naktīs ejam dziedāt uz kādu klubiņu,” smejas Katrīne.

Skaidrību visā šajā juceklī ievieš pati dziedošā dvīņumāsa Anna:

29.maijā uzstājāmies GoBlonde pasākumā, kurā kopā ar mums dejoja fantastiskas meitenes - dejotājas - Liene un Ieva, kuras arī ir dvīņumāsas. Tajā dienā meitenēm palika 18 gadi!

Bet žurnālā " VZ" tika sīki aprakstītas tieši mūsu 18th B-day un mūsu plāni dzimšanas dienas ballītei! :D:D Isn`t it funny!
Pat musu citāti ir pielikti klāt! :D Kaut gan šovasar, pavisam citā datumā mums paliek 19...

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
Lildii 14.06.2010 22:43
hm, pirmo reizi dzirdu par shiim meiteneem :P

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss