Krievijas Eirovīzijas mūziķi esot iemīlējušies Aishā

Pjotrs Naličs un viņa grupa latviešu meitenes esot nēsājuši uz rokām. Krievijas eirodziesmas video.

Krievijas Eirovīzijas mūziķi esot iemīlējušies Aishā
Komentāri[27] 27.05.2010 13:23

Delegācijas vadītāja Iveta Lepeško VIPiem stāsta:

"Aishai un pārējām meitenēm pēc uzstāšanās Krievijas delegācijas mūziķi dāvināja baltas rozes. Un, kad paziņoja rezultātus, un viņi bija finālā, bet mēs ne, viņi negāja lēkāt un priecāties uz skatuves – tā vietā nāca ar mums runāties un mierināt meitenes. Viņi ar mums strādāja kā psihoterapeiti. Īpaši jau solists Pjotrs Naličs."

Iveta Lepeško jau iepriekš Vipiem stāstīja, ka ar Krievijas delegācijas cilvēkiem latviešiem izveidojies labs kontakts. Taču to, ka izvērtīsies tik dziļa mīlestība no krievu puses, neviens nebija gaidījis.

Acīmredzot, arī latviešu mūziķes, kurām tagad ir brīvās dienas, finālā sestdien fanos tieši par Krieviju.

Pjotrs Naļičs ir pirmā krievu zvaigzne, kura uzlēca internetā. 2007. gadā blogotāji «mētājās» ar linkiem, sajūsminoties par Naļiča fascinējoši primitīvo, pseidobalkāņu noskaņojuma caurstrāvoto videoklipu 'Guitar, Guitar'. Šo mūziķi ne tik bieži rāda televīzijā vai translē radio, taču viņš ir autoritāte.

Naličs uzvarēja Krievijas Eirovīzijas nacionālajā finālā. Uzvarētājs tika noteikts kombinējot žūrijas un skatītāju balsojumu. "The Peter Nalitch Band" Eirovīzijā startē ar dziesmu 'Lost and Forgotten'.

Naličs milzu popularitāti ieguva 2007. gadā ar dziesmu 'Guitar, Guitar'. Internetā pieejamais dziesmas klips tapis vasarnīcā, kad negribējies "vienkārši dzert" un tika ierosināts uztaisīt klipu dziesmai. Naličs kļuva par pirmo krievu Youtube zvaigzni. "Guitar, Guitar' klips šobrīd jau skatīts vairāk kā 2.7 miljonus reižu.

Atgādinām, ka šogad Krievijas atlasē savu dziesmu bija iesniedzis arī latviešu izpildītājs Jānis Stībelis (Jay Stever). Viņa dziesma 'I Love You, I Love You, I Love You' ierindojās 21. vietā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
PenelopeMillere 28.05.2010 16:50
nenosmieties par to lepeško kundzes daillrunību

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss