Ella šokā par provokāciju! Mūziķe piedraud Vipiem ar tiesu darbiem

Mūziķe pieprasa nekavējoties izņemt viņas kailvideo! Elīna Fūrmane vērsīsies tiesā pret lielveikalu SKY&MORE un portālu Vipi.lv par goda un cieņas aizskaršanu – šodien telefonintervijā paziņoja pati mūziķe.

Ella šokā par provokāciju! Mūziķe piedraud Vipiem ar tiesu darbiem
Komentāri[66] 19.04.2010 14:18

„Es esmu šī tirdzniecības centra pastāvīgā kliente. Arī veikalā Theo es iepērkos regulāri. Es esmu šokā par apsardzes darbinieku un pārdevēju bezatbildību, nepamanot, ka tiek filmēts pielaikošanas kabīnē!” – šodien plkst. 14.00 intervijā Vipiem skarbi sacīja mūzikas producente un dziedātāja Ella.

 

Elīna norāda, ka šai veikalā ir īpatnējas pielaikošanas kabīnes, kuras tiek aizvērtas ar uz riņķi rotējošiem aizkariem. Un tieši pārdevēji parasti aizver (aizsprauž ar lipekļiem) tos, kad klients jau atrodas kabīnē.

 

„Tātad tas ir bijis speciāli noorganizēts – kā provokācija pret mani. Turklāt es biju tajā kabīnē, kura pavērsta pret veikala aizmugures daļu. Cik atceros, es biju vienīgā kliente tobrīd veikalā. Vai tad pārdevēji un apsardze neredzēja to filmētāju? Esmu pārliecināta, ka šis skandāls noorganizēts speciāli, lai ieriebtu man.” – savu sašutumu nebeidz paust Ella.

 

Būšot tiesu darbi, Elīnas advokāts jau ķēries pie lietas izpētīšanas.

 

Vipi.lv redakcija informē, ka mēs neko nedz liekam iekšā, nedz ņemam ārā pēc kādu personu vēlēšanās. Cik mums zināms, arī no nopublicētas žurnālu tirāžas neviens ar šķērēm neko negriež  ārā, ja kādam indivīdam kaut kas nav paticis. :)

 

Turklāt šis video nu jau ar milzu ātrumu ir pārvietojies tīmeklī un ievietots arī interneta vietnēs Draugiem.lv un Youtube.com

 

Video varat noskatīties šeit

PAPARACI video

Seko mūsu aktualitātēm portālā Twitterhttp://twitter.com/vipilv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [66] ››
ss 24.04.2010 23:11
pazīstot DJ Ella..var teikt - zināms viņas "nevainīgās meitenes" tēls, bet šitā izdoma pārspēj visu:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss