Deputāts Līdaka lūdz valsts kontroli sniegt skaidrojumu par "Parex" sadalīšanu

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītāja vietnieks Ingmārs Līdaka vērsies pie valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas, lūdzot skaidrojumu par AS "Parex banka" sadalīšanu, aģentūru LETA informēju frakcijā.

Deputāts Līdaka lūdz valsts kontroli sniegt skaidrojumu par "Parex" sadalīšanu
Komentāri[5] 01.04.2010 12:55

Deputāts vēlas noskaidrot, kurš no piedāvātajiem restrukturizācijas projektiem garantē pilnīgāku bankas atbalsta pasākumos ieguldīto valsts līdzekļu atgūšanu.

Deputāts arī ir nobažījies, ka tiek apzināti plānota bankas maksātnespēja un bankrots, tāpēc viņš interesējas, kādi būs valsts zaudējumi gan pašu kapitāla zaudēšanas rezultātā, gan izmaksājot valsts garantētās summas noguldītājiem un pabalstus atlaistajiem darbiniekiem.

"Manā ZZS frakcijas deputāta rīcībā nav pietiekami kompetentas piedāvāto bankas sadalīšanas scenāriju analīzes," norāda deputāts.

Jau ziņots, ka valdība martā vienojās par "Parex bankas" restrukturizācijas modeli, kas paredz labo aktīvu izdalīšanu un jaunas bankas izveidi. Šo bankas sadalīšanas modeli kā piemērotāko bija ieteikuši pieaicinātie konsultanti - starptautiskā finanšu kompānija "Nomura International plc".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
indulis01 02.04.2010 18:17
AIZVER MUTI!!! :DDD

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss