Laura REINIKA interesantā reakcija (FOTO)

Aizvadītajā sestdienā sākās Latvijas Radio 2 jubilejas svinībās, kurās piedalās arī dziedātājs Lauris Reiniks.

Laura REINIKA interesantā reakcija (FOTO)
Komentāri[2] Bilžu galerija[20] 22.03.2010 08:00

Pirmā ballīte notika Jelgavas kultūras namā! Jāteic, ka par koncertu „Lai svinam” cilvēki izrāda pastiprinātu interesi, tāpēc biļetes tika izpārdotas pilnībā.

Dziedātāju Lauri Reiniku un dziedātāju Lieni Šomasi VIPi pamanīja nākam no kefejnīcas. Mūsu fotogrāfs, protams, pārīti centās nofotogrāfēt.

Tas arī izdevās, taču Lauri Reiniku nemitīgie fotoaparāta zibšņi pamatīgi nobiedēja. Atskatoties dziedātājs noteica:"Āāā! Čau...".

Reiniks šokā!

Koncerta piedalījās - "Klaidonis", "Apvedceļš", Liene Šomase, "Sestā jūdze", "Roja", Ivo Fomins, Atis Auzāns un Oranžais koris, Gunārs Meijers, "Baltie lāči", Inga un Normunds, Santa Zapacka un Harijs Ozols, Andris Ērglis, „Ornaments”, Lauris Reiniks, Dainis Skutelis, „Mūzikas kolekcija”, „Patrioti.lg”, Kaspars Antess, „Tequila”, Vītoli un „Dzeguzīte”.

Savukārt pēc koncerta divās deju zālēs notika balle.

Jau 10. aprīlī Latvijas Radio 2 dzimšanas dienas svinības turpināsies Vidzemē, Valmieras kultūras centrā, bet 24.aprīlī noslēgsies Kurzemē, Ventspils teātra namā „Jūras vārti”. Šajos novados jau iepriekš minētajiem mūziķiem pievienosies Kristīne Zaharova, Kaža, grupas „Rietumkrasts” un „Jūrkant”, kā arī temperamentīgie Riči.

Skandalozie slavenību video

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
chingacguks 23.03.2010 08:08
narkotikas sarijies?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss