Rubenis: Dzērājaktieris Jānis Reinis manā teātrī vairs kāju nespers!

Ojārs Rubenis savu kolēģu aprindās par izcilo aktieri Jāni Reini izteicies ļoti nesaudzīgi.

Rubenis: Dzērājaktieris Jānis Reinis manā teātrī vairs kāju nespers!
Komentāri[44] 12.03.2010 11:01

Saistītie raksti

Alkohola problēmas talantīgajam aktierim, Rīgas sargu varonim Jānim Reinim esot jau ilgāku laiku. Tāpat kā savulaik Rūdolfs Plēpis, arī Reinis esot izgāzis vairākas izrādes - Vipiem stāsta avoti aktieru aprindās.

Patlaban Jānis no teātra ir atlaists.

Pēc aktieru stāstītā, Nacionālā teātra direktors esot bijis ļoti emocionāls. Viņš sacījis, ka teātrī Jāni Reini vairs neielaidīs. Ja aktieris vismaz pusgadu nedzers un tad atnesīs visu dakteru un uzskaites dispansera zīmes, ka ir izārstēts pilnībā, tad varbūt... Tad Rubenis varētu padomāt un varbūt paņemt aktieri uz kādu izrādi. Bet tikai ārštatā.

Daudzi aktieri skumst pēc sava skatuves partnera, kurš ir tik iejūtīgs, sirsnīgs, humorpilns un labsirdīgs darbā ar kolēģiem.

Arī Dailes teātra izcilā aktrise Olga Dreģe Vipiem saka, ka viņai Jānīša tik ļoti žēl. Dreģe atceras, cik kolēģis ir izpalīdzīgs uzmanīgs pret sievietēm, talantīgs un dzīvesprieka pilns. Abiem daudz laika bijis jāpavada kopā koncertos un filmēšanās. Olga Dreģe tic, ka Jānis saņemsies.

Atliek vien tikai Jānim Reinim novēlēt: Turies un saņemies! Latviešu skatītājam Tu esi vajadzīgs! To arī no sirds novēlam.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [44] ››
fakts 25.06.2017 22:14
rubenis ir nelietis krimināllietā spīd zagšana
sievu iefīrējis teātrī pie valsts naudas

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV