Ernests GULBIS uzvar pirmo finālu

Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis svētdien izcīnīja savu pirmo ATP titulu vienspēlēs. Delreibīčas ATP 250 sērijas turnīra finālspēlē latviešu tenisists ar 6:2 un 6:3 pārspēja ranga 33.numuru Ivo Karloviču no Horvātijas.

Komentāri[4] 28.02.2010 23:49

Spēle sākās vienlīdzīgi un rezultāts auga līdzīgi līdz piektajam geimam, kad servēja Karlovičs, bet punktu ieguva Gulbis. Latvietis vēlreiz lauza pretinieka servi arī septītajā geimā. Gulbis guva punktus četros geimos pēc kārtas un uzvarēja visā setā ar 6:2.

Otrajā setā Gulbis jau trešajā geimā guva punktu pie Karloviča serves. Līdz devītajam geimam rezultāts auga līdzīgi, bet tad Gulbis vēlreiz lauza pretinieka servi un guva uzvaras punktu - 6:3.

Par uzvaru turnīrā Gulbis nopelnīja 250 punktus, kas viņu ievērojami pacels ATP rangā, kā arī čeku par 75 700 ASV dolāriem.

Gulbim šis turnīrs bijis īpaši veiksmīgs, jo te viņš pirmo reizi karjerā ne tikai iekļuva kāda ATP turnīra finālā, bet arī uzvarēja.

Pirms nedēļas Memfisas ATP 500 sērijas turnīra pusfinālā Gulbis zaudēja Semam Kverijam.