"Dienas žurnāli" izdos žurnāla "Playboy" latvisko versiju

Izdevniecībā "Dienas žurnāli" patlaban notiek aktīvs darbs pie žurnāla "Playboy" latviskās versijas sagatavošanas, biznesa portālam "Nozare.lv" apstiprināja izdevniecības galvenā redaktore un direktore Inga Gorbunova.

"Dienas žurnāli" izdos žurnāla "Playboy" latvisko versiju
Komentāri[1] 24.02.2010 07:00

""Playboy International Publishing" pārstāvji sazinājās ar mums tūlīt pēc tam, kad pagājušā gada sākumā izdevniecība "Žurnāls Santa" nolēma no žurnāla izdošanas atteikties. Visu šo laiku ilga pārrunas, un šī gada sākumā vienojāmies, ka "Dienas žurnāli" izdos "Playboy" Latvijā," pauda Gorbunova.

Izdevniecības vadītāja neizpauž informāciju par konkrētu žurnāla iznākšanas laiku, tirāžu un cenu, kā arī redakcijas sastāvu, taču atzīst, ka žurnāls neiznāks "ne rīt, ne parīt un pat ne nākamajā mēnesī".

Gorbunova apliecina, ka publiski plašāku informāciju sniegs ne ātrāk kā mēnesi pirms žurnāla iznākšanas.

"Krīzes laikā katrs jauns izdevums ir zināms risks, taču mēs no riska nebaidāmies un esam nolēmuši šo laiku izmantot attīstībai," pauž Gorbunova.

Pērn no žurnāla "Playboy" izdošanas atteicās izdevniecība "Žurnāls Santa", kā arī savulaik "Izdevniecības Lilita" valdes priekšsēdētājs Aivars Rudzinskis publiski izteicās, ka žurnālam "Playboy" nav perspektīvas Latvijā.

"Ir pilnīgi saprotams tas, ka abas minētās izdevniecības neuzskata vēl viena vīriešu dzīvesstila žurnāla ienākšanu Latvijā par produktīvu. "Playboy" un izdevniecības "Žurnāls Santa" žurnāla "Klubs" koncepti savā būtībā ir ļoti līdzīgi. Man pat šķita savādi, kāpēc "Santas" grupas produktu portfelī būtu vajadzīgs žurnāls "Playboy", kas ļoti tiešā veidā konkurētu ar žurnālu "Klubs". Savukārt Rudzinskis ir "FHM" izdevējs, un "FHM" un "Playboy" ir, kaut uz atšķirīgu auditoriju vērsti, tomēr savstarpēji konkurējoši zīmoli," pauž Gorbunova.

Gorbunova atzīst, ka, detalizēti iepazīstoties ar vairāku valstu "Playboy" izdevumiem, esot skaidrs, ka "Dienas žurnāli" šajā nišā var ienākt ar Latvijā kvalitatīvāko piedāvājumu.

Kā iemeslu viņa min arī to, ka izdevniecības "Dienas žurnāli" produktu klāstā nav vīriešu dzīvesstila žurnāla.

Tirdzniecības zīmi "Playboy" 1953.gadā ASV izveidoja Hjū Hefners. Toreiz pirmajam žurnālam vāka noformējumam pozēja Merilina Monro. Gadu gaitā žurnāls kļuva par vienu no veiksmīgākajiem preses izdevumiem pasaules vēsturē.

SIA "Izdevniecība "Dienas žurnāli"" izdod žurnālus "Una", "Sestdiena", "Ilustrētā Junioriem", "Ilustrētā Zinātne", "Ilustrētā Pasaules Vēsture", "Leģendas", "Veselība", "Mūsmājas", "Dārza Pasaule" un "Dari Pats".

"Dienas žurnāli" ir AS "Diena" meitasuzņēmums.

AS "Diena" 2008.gadu noslēdza ar 1,78 miljonu latu zaudējumiem, tai skaitā "Dienas mediju" zaudējumi bija 1,4 miljoni latu. Savukārt pelnošākais koncerna uzņēmums 2008.gadā bija "Poligrāfijas grupa Mūkusala", kas gadu noslēdza ar 443 000 latu peļņu, 115 000 latu peļņa aizpērn bija izdevniecībai "Dienas žurnāli".

Kā ziņots, koncerna "Diena" apgrozījums 2007.gadā bija 25 690 677 lati, bet peļņa - 673 908 lati. Gadu iepriekš apgrozījums sasniedza 20 802 511 latus, bet konsolidētā peļņa bija 457 949 lati.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
chingacguks 25.02.2010 13:02
Lasi top - ja izdos uz tualetes papīra!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss