Krasovickis: Repše novedīs «Parex» līdz bankrotam

Finanšu ministrs Einars Repše un partija «Jaunais laiks» novedīs «Parex banku» līdz kraham, intervijā «Bizness&Baltija» sacīja viens no bankas bijušajiem īpašniekiem Viktors Krasovickis.

Krasovickis: Repše novedīs «Parex» līdz bankrotam
Komentāri[8] 16.02.2010 08:17

Otrdien valdībā tiks virzīts jautājums par «Parex» pamatkapitāla palielināšanu par 31,5 miljoniem latu. Sagatavotas jaunas likumdošanas izmaiņas, lai mēģinātu ierobežot bankas bijušo īpašnieku Valērija Kargina un Krasovicka ieņēmumus no viņu veiktajiem depozītu noguldījumiem.

Neilgi pirms krīzes sākuma bankas bijušie īpašnieki tai izsniedza subordinēto aizdevumu 36 miljonu latu apmērā un kā norādījusi FM, saņem ik mēnesi procentos vairākus simtus tūkstošu latu.

«Man nav skaidrs, uz kādiem faktiem balstoties Finanšu ministrija norādījusi šādas summas, patiesībā tās ir daudz mazākas. Acīmredzot, ministrijā smeļas informāciju no interneta,» laikrakstam norādījis Krasovickis. Viņaprāt, grozījumus partija «Jaunais laiks» virza, lai gūtu popularitāti pirms vēlēšanām.

«[..] Vienkārši ir žēl, ka tādēļ, lai iegūtu priekšvēlēšanu punktus un ieekonomētu dažus desmitus latu, tiek iznīcināta banka, kura kādreiz bija labākā valstī un tiek zaudēti miljardi latu,» sacījis Krasovickis.

Viņš norādījis, ka grozījumu pieņemšanas gadījumā «Parex bankas» pārdošanai tiks pielikts punkts. Tāpat, Krasovickis norāda, ka iespējams «tiek gatavots pakāpenisks «Parex» bankrots». «Citus iemeslus es neredzu,» sacīja bijušais bankas līdzīpašnieks.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
viedok 17.02.2010 11:13
mēs katrs varam cīnīties pret to, kad kļūsim iekšēji brīvi.
viss iet uz personas ,indivīda kontroli. naudu bankā turēt nešķiet gudri.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss