DONS Eirovīzijā piedalīsies ar Zigmara Liepiņa sarakstītu dziesmu

Šodien, 15.janvārī noslēdzas dziesmu pieteikšana Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa Latvijas nacionālajai atlasei, un atklājies, ka pirmo reizi, kopš Latvija piedalās Eirovīzijā, tai dziesmu iesniedzis komponists Zigmars Liepiņš. Viņa sarakstīto “My Religion Is Freedom” izpildīs Dons jeb Artūrs Šingerejs, mūzikas līdzautors ir Z.Liepiņa dēls Jānis Liepiņš, savukārt pie teksta strādājis Nikita Kellermans un arī pats komponists.

DONS Eirovīzijā piedalīsies ar Zigmara Liepiņa sarakstītu dziesmu
Komentāri[35] 15.01.2010 13:28

“Jā, šī ir pirmā reize, varbūt arī pēdējā,” sarunā ar portālu Diena.lv dziesmas iesniegšanu Eirovīzijai apstiprināja Z.Liepiņš. “Katram dzīvē gadās novirzes no normas,” komponists pasmējās, taču savu lēmumu paskaidroja jau nopietnāk: “Principā domāju, ka Dons ir viens no labākajiem Latvijas dziedātājiem, un kāpēc gan viņam neparādīt sevi šajā konkursā.”

Z.Liepiņam esot izteikts lūgums uzrakstīt dziesmu tieši Eirovīzijai, un pēc ilgākām pārdomām viņš piekritis. “Izdomāju, ka nav iespējams krist zemāk par vietu, kur šajā konkursā lielākoties atrodas Latvijas pārstāvji,” telefona sarunā nosmēja komponists, atgādinot, ka pagājušā gada Lielbritānijas Eirovīzijas dziesmas autora Endrjū Loida Vēbera kompozīciju konkursa skatītāji nav īpaši augstu novērtējuši.

“Tā ir sporta spēle, ar mūziku tam maz sakara. Un katram gadās azartā iekrist,” atzinās Z.Liepiņš.

My Religion Is Freedom

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
ieva 27.02.2010 22:50
man patika dona priekshnesums
un jau nobalsoju;)!
MALACIS!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss