Parex mēbeļu izsolēs iegūst Ls 23 700, pārdod arī Kargina un Krasovicka krēslus

Noslēdzoties pirmajām septiņām Parex bankas rīkoto mēbeļu un biroja aprīkojuma izsoļu kārtām, pārdotas 724 vienības, ieņemot 23 786 latus, informēja bankā. Lielākā interese ir par darba galdiem, biroja un apmeklētāju krēsliem, skapjiem un gaismas ķermeņiem.

Parex mēbeļu izsolēs iegūst Ls 23 700, pārdod arī Kargina un Krasovicka krēslus
Komentāri[2] 06.01.2010 15:00

Tai skaitā Parex bankas bijušā akcionāra un bankas vadītāja Valērija Kargina krēslu izdevies pārdot par 856 latiem - sākumcena bija 790 lati, tika solītas 12 likmes. Otra akcionāra Viktora Krasovicka krēsls nosolīts par 469 lati  - sākumcena bija 449,3 lati, tika solītas trīs likmes, ziņo Db.lv.

Izsoles portālā www.izsoles.lv tika uzsāktas 2009.gada 11.novembrī, un tās turpināsies līdz 2010.gada janvāra beigām, informē Parex banka.

Trešdien, 6.janvārī, sāksies V.Kargina un V.Krasovicka kādreizējo darba kabinetu aprīkojuma izsoļu otrā kārta, kura ilgs piecas dienas. Pirmā kārta noslēdzās pērn 22.decembrī. No 68 piedāvātajām vienībām tika pārdots 41 priekšmets un ieņemti 14 800 latu.

Kopumā izsoles dalībnieku interese par piedāvātajām mēbelēm un citām lietām no bijušo bankas vadītāju kabinetiem bija augsta, un kopā izsoļu pirmajā kārtā tika izdarītas 711 likmes. Par atsevišķām vienībām bija pat vairāk nekā 100 likmju, un to pārdošanas cena vairāk nekā septiņas reizes pārsniedza izsoles sākumcenu, ziņo Db.lv.

Portāls vēsta, ka V.Kargina kabineta izdevies pārdot arī darba galdu, bet vēl nepārdots palika ādas mīksto mēbeļu komplekts, kura sākumcena otrajā kārtā noteikta 1431 lati (iepriekš 1590 lati). Tāpat varēs vēl solīt par žurnālgaldiņu, aizkarus, arī trīsvietīgu ādas dīvānu un divus krēslus Macheroni un kristāla lustru, kuras sākumcena 2.izsoles kārtā noteikta 711 lati. Tikmēr no bijušā No V.Krasovicka darba kabineta izsolīs darba galdu ar sākumcenu 359 lati (iepriekš 399 lati) un divus ZEUS krēsls. Kopumā vēl palikuši aizkari, kristāla lustras, krēsli un pārrunu galds ar ādas virsmu no bankas valdes sēžu zāles, virtuves apaļais galds ar marmora virsmu un krēsli, kā arī vairākas mēbeles no sekretariāta.

Otrajā kārtā atlikušie 27 priekšmeti tiks piedāvāti par 10% samazinātu izsoles sākumcenu.

Kopā banka izsolēs plānots piedāvāt līdz 10 000 mēbeļu un biroja aprīkojuma vienību, kas pēc darbinieku pārcelšanās uz bankas centrālo ēku Republikas laukumā 2a vairs nav nepieciešamas bankas tālākās darbības nodrošināšanai.

Izsoles notiek elektroniski, tajās piedalīties var ikviens. Piedāvāto priekšmetu saraksts tiek regulāri papildināts. Tās vienības, kuras neizdosies pārdot izsolēs, banka ziedos labdarības mērķiem.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
chingacguks 08.01.2010 14:10
Labprāt iegādātos viņu elektrisko krēslu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss